OrcaScore
17

Orta saha

Wilfrido Baez

  • Recoleta FC
  • Paraguay
  • 32 yaş
  • 170 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
41
2.749 dk
Gol
6
G+A / 90 dk: 0,56
Asist
11
Ortalama reyting
6,88
Yaş32
Doğum tarihi18 Haz 1994
Boy170 cm
Kilo73 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri160 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1115 / 9
Dakika845
Reyting6,89
Gol / Asist1 / 3
Şut (isabetli)17 (2)
Pas · isabet299 · %69
Kilit pas21
Top kapma / Pas arası14 / 7
Kazanılan ikili mücadele30 / 80
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,37 / 1,54
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat5
Kaçırılan büyük fırsat4
Gol dönüşüm oranı%6
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top23
İsabetli orta16
Topla buluşma499
Top kaybı172
Top kaptırma11
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi25
Uzaklaştırma12
Top kazanma47
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul15
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı3
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 116 / 6
Dakika414
Reyting6,25
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)6 (2)
Pas · isabet100 · %59
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası10 / 5
Kazanılan ikili mücadele20 / 61
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,17 / 0,53
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta7
Topla buluşma206
Top kaybı89
Top kaptırma9
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi15
Uzaklaştırma3
Top kazanma25
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul8
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)39,00
En yüksek hız (km/sa)33,37
Maç / İlk 1120 / 18
Dakika1.490
Reyting7,07
Gol / Asist5 / 8
Şut (isabetli)33 (12)
Pas · isabet487 · %68
Kilit pas28
Top kapma / Pas arası24 / 15
Kazanılan ikili mücadele82 / 194
Başarılı çalım27
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 1
Beklenen gol / asist1,06 / 0,11
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat8
Kaçırılan büyük fırsat4
Gol dönüşüm oranı%15
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top32
İsabetli orta25
Topla buluşma847
Top kaybı296
Top kaptırma24
Kazanılan hava topu19
Kazanılan yer ikilisi63
Uzaklaştırma9
Top kazanma93
Maruz kaldığı faul12
Yaptığı faul26
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı6
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)156,64
En yüksek hız (km/sa)35,16

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum57
Teknik52
Taktik37
Savunma37
Yaratıcılık55

Karakteristikler

Güçlü yönler

7

Zayıf yönler

146

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Recoleta FC – Sportivo Ameliano 3–0 45' 7.6
25 Eki 2026 CS 2 de Mayo – Recoleta FC 1–1 83' 6.7
17 Eki 2026 Recoleta FC – Rubio Ñu 1–0 45' 7.9
13 Eki 2026 Nacional Asunción – Recoleta FC 1–0 52' 7.2
5 Eki 2026 Recoleta FC – Libertad 1–2 45' 6.3
28 Eyl 2026 Sportivo San Lorenzo – Recoleta FC 0–0 45' 6.5
25 Eyl 2026 Recoleta FC – Guaireña 3–1 – –
13 Eyl 2026 Recoleta FC – Sportivo Trinidense 1–3 65' 6.6
7 Eyl 2026 Guaraní – Recoleta FC 2–0 87' 6.5
4 Eyl 2026 Recoleta FC – Cerro Porteño 1–3 45' 6.7
22 Ağu 2026 Sportivo Ameliano – Recoleta FC 3–1 45' 6.6
15 Ağu 2026 Recoleta FC – CS 2 de Mayo 1–2 90' 6.7
12 Ağu 2026 Boca Juniors – Recoleta FC 3–1 47' 5.7
8 Ağu 2026 Rubio Ñu – Recoleta FC 1–3 45' 6.4
4 Ağu 2026 Recoleta FC – Nacional Asunción 3–2 90' 8.9

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 7 kayıt
  1. Independiente Yeni kulüp: Recoleta
    Bonservissiz
  2. Resistencia Yeni kulüp: Independiente
    Bonservissiz
  3. General Díaz Yeni kulüp: Resistencia
    Bonservissiz
  4. Bonservissiz
  5. Bonservissiz
  6. Bonservissiz
  7. Gen. Díaz U19 Yeni kulüp: General Díaz
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)45
Ortalama puan6,90
Son maç puanı7,631 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,90 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,6

Son 10 maç

7,6 6,7 7,9 7,2 6,3 6,5 6,6 6,5 6,7 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Primera División, Apertura Recoleta FC 20 (18) 1.490 5 8 7,07
2026 Primera División Recoleta FC 15 (9) 845 1 3 6,89
2026 CONMEBOL Sudamericana Recoleta FC 6 (6) 414 0 0 6,25

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Primera División 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (58 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 91 Kilit pas 96 Başarılı pas 34 Pas isabeti 20 İlerletici top taşıma 34 Başarılı çalım 4 Top kapma + pas arası 44 Reyting 21

5 maç · 287 dk

Wilfrido Baez: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,03
91
Kilit pas / 90 dk 2,82
96
Başarılı pas / 90 dk 24,1
34
Pas isabeti %74,8
20
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,94
34
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
4
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,20
44
Reyting 6,58
21

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?