OrcaScore
30

Orta saha

Wiktor Nowak

Takip et Karşılaştır
Maç
20
1.464 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 0,37
Asist
1
Ortalama reyting
7,13
Yaş22
Doğum tarihi20 Eyl 2004
Boy187 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri5,2 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1113 / 12
Dakika977
Reyting7,10
Gol / Asist5 / 1
Şut (isabetli)32 (10)
Pas · isabet315 · %80
Kilit pas20
Top kapma / Pas arası10 / 6
Kazanılan ikili mücadele47 / 110
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist4,32 / 1,38
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat5
Kaçırılan büyük fırsat4
Gol dönüşüm oranı%16
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top15
İsabetli orta3
Topla buluşma486
Top kaybı111
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu17
Kazanılan yer ikilisi30
Uzaklaştırma19
Top kazanma51
Maruz kaldığı faul13
Yaptığı faul19
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)88,89
En yüksek hız (km/sa)31,86
Maç / İlk 114 / 3
Dakika287
Reyting7,58
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)6 (1)
Pas · isabet138 · %84
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası15 / 3
Kazanılan ikili mücadele32 / 42
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,43 / 0,46
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma187
Top kaybı27
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi24
Uzaklaştırma3
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)21,37
En yüksek hız (km/sa)28,81
Maç / İlk 113 / 2
Dakika200
Reyting6,63
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet62 · %76
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele6 / 19
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,43 / 0,11
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma98
Top kaybı24
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma5
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)26,94
En yüksek hız (km/sa)31,36

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum54
Teknik57
Taktik43
Savunma49
Yaratıcılık51

Milli takım

  • Poland4 maç · 0 gol · ilk maç Eyl 2026

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
14 Kas 2026 Romania – Poland – – –
4 Kas 2026 SK Slavia Praha – Arsenal – – –
31 Eki 2026 FK Jablonec – SK Slavia Praha 0–5 90' 7.0
27 Eki 2026 SK Slavia Praha – FC Zbrojovka Brno 4–0 – –
24 Eki 2026 SK Slavia Praha – Mladá Boleslav 1–1 90' 5.8
20 Eki 2026 Fenerbahçe – SK Slavia Praha 2–2 90' 6.2
17 Eki 2026 SK Slavia Praha – FC Hradec Králové 0–0 86' 7.5
13 Eki 2026 Sabah FK – SK Slavia Praha 2–0 28' 6.5
9 Eki 2026 FC Zlín – SK Slavia Praha 0–1 90' 6.9
5 Eki 2026 Bosnia & Herzegovina – Poland 1–0 89' 7.4
2 Eki 2026 Poland – Romania 6–0 63' 8.3
28 Eyl 2026 Sweden – Poland 3–1 90' 7.1
25 Eyl 2026 Poland – Bosnia & Herzegovina 0–0 45' 7.5
20 Eyl 2026 SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň 2–1 90' 6.2
13 Eyl 2026 FK Teplice – SK Slavia Praha 0–2 90' 7.9

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 2.4M €
  1. Górnik Yeni kulüp: Slavia Praha
    Transfer 2.4M €
  2. Wisła Płock Yeni kulüp: Górnik
    Kiralık dönüşü
  3. Górnik Yeni kulüp: Wisła Płock
    Kiralık
  4. Znicz Yeni kulüp: Górnik
    Transfer 18k €
  5. Znicz II Yeni kulüp: Znicz
    Transfer
  6. Znicz U19 Yeni kulüp: Znicz II
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)43
Ortalama puan7,04
Son maç puanı6,931 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 7,04 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 5,8 6,2 7,5 6,5 6,9 7,4 8,3 7,1 7,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Czech First League SK Slavia Praha 13 (12) 977 5 1 7,10
2026 UEFA Nations League Poland 4 (3) 287 0 0 7,58
2026 UEFA Champions League SK Slavia Praha 3 (2) 200 0 0 6,63

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Betclic 1. Liga 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (194 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 70 Kilit pas 57 Başarılı pas 50 Pas isabeti 38 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 77 Top kapma + pas arası 93 Reyting 91

33 maç · 2.919 dk

Wiktor Nowak: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,12
70
Kilit pas / 90 dk 0,96
57
Başarılı pas / 90 dk 23,5
50
Pas isabeti %75,5
38
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 2,68
77
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,81
93
Reyting 7,17
91

Nasıl hesaplıyoruz?