OrcaScore
37

Defans

Walter Clar

  • Atlante FC
  • Paraguay
  • 32 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
21
1.230 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,29
Asist
1
Ortalama reyting
6,62
Yaş32
Doğum tarihi27 Eyl 1994
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri410 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 5
Dakika449
Reyting6,53
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)8 (3)
Pas · isabet160 · %70
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası13 / 8
Kazanılan ikili mücadele27 / 43
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 1
Beklenen gol / asist1,12 / 0,38
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top6
İsabetli orta1
Topla buluşma262
Top kaybı77
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi18
Uzaklaştırma14
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 0
Dakika16
Reyting–
Gol / Asist– / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)– / –
Maç / İlk 1110 / 9
Dakika765
Reyting6,71
Gol / Asist3 / 1
Şut (isabetli)10 (6)
Pas · isabet319 · %76
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası9 / 7
Kazanılan ikili mücadele26 / 49
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)2 / 0
Beklenen gol / asist2,78 / 0,29
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%30
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top13
İsabetli orta3
Topla buluşma501
Top kaybı119
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu11
Kazanılan yer ikilisi15
Uzaklaştırma30
Top kazanma25
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)85,38
En yüksek hız (km/sa)34,26

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum47
Teknik53
Taktik38
Savunma54
Yaratıcılık49

Karakteristikler

Zayıf yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 CD Guadalajara – Atlante FC 4–2 – –
24 Eki 2026 Atlante FC – Atlético San Luis 0–1 20' 6.5
21 Eki 2026 FC Juárez – Atlante FC 0–1 10' 6.6
17 Eki 2026 Atlante FC – Pumas UNAM 1–2 – –
11 Eki 2026 Querétaro – Atlante FC 2–0 54' 6.1
26 Eyl 2026 Atlante FC – CF Monterrey 4–2 82' 6.7
19 Eyl 2026 Club Puebla – Atlante FC 1–1 72' 6.6
12 Eyl 2026 Atlante FC – CF Pachuca 0–3 – –
6 Eyl 2026 Atlas FC – Atlante FC 1–1 – –
29 Ağu 2026 Atlante FC – Club León 1–1 – –
22 Ağu 2026 Tigres UANL – Atlante FC 2–0 58' 6.8
16 Ağu 2026 Atlante FC – CD Toluca 0–0 61' 7.1
12 Ağu 2026 Minnesota United – Atlante FC 3–1 – –
9 Ağu 2026 Real Salt Lake – Atlante FC 4–0 – –
2 Ağu 2026 Cruz Azul – Atlante FC 2–3 9' 6.3

Kariyer ve transferler

14 kulüp · 17 kayıt
  1. Chapecoense Yeni kulüp: Atlante
    Bonservissiz
  2. Tacuary Yeni kulüp: Chapecoense
    Bonservissiz
  3. Guaraní Yeni kulüp: Tacuary
    Bonservissiz
  4. River Yeni kulüp: Guaraní
    Bonservissiz
  5. Nacional Yeni kulüp: River
    Bonservissiz
  6. Guaraní Yeni kulüp: Nacional
    Bonservissiz
  7. Sol de América Yeni kulüp: Guaraní
    Bonservissiz
  8. Boavista Yeni kulüp: Sol de América
    Kiralık dönüşü
  9. Sol de América Yeni kulüp: Boavista
    Kiralık
  10. Bonservissiz
  11. Bonservissiz
  12. Bonservissiz
  13. Bonservissiz
  14. Olimpia Yeni kulüp: General Díaz
    Bonservissiz
  15. Rubio Ñu Yeni kulüp: Olimpia
    Kiralık dönüşü
  16. Olimpia Yeni kulüp: Rubio Ñu
    Kiralık
  17. Olimpia U20 Yeni kulüp: Olimpia
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)37
Ortalama puan6,83
Son maç puanı6,524 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,83 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,6 6,1 6,7 6,6 6,8 7,1 6,3 6,7 5,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Campeonato Brasileiro Série A Chapecoense 10 (9) 765 3 1 6,71
2026 Liga MX, Apertura Atlante FC 10 (5) 449 0 0 6,53
2026 Copa do Brasil Chapecoense 1 (0) 16 – – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Primera División, Apertura 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (107 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 50 Başarılı pas 50 Pas isabeti İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 50 Top kapma + pas arası 50 Reyting

22 maç · 1.902 dk

Walter Clar: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,00
50
Başarılı pas / 90 dk 0,0
50
Pas isabeti –
–
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
50
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,00
50
Reyting –
–

Nasıl hesaplıyoruz?