OrcaScore
6

Defans

Vladimir Screciu

Takip et Karşılaştır
Maç
18
1.381 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,07
Asist
0
Ortalama reyting
7,35
Yaş26
Doğum tarihi13 Oca 2000
Boy183 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri2,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting7,47
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet158 · %87
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası5 / 5
Kazanılan ikili mücadele21 / 27
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,23 / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top21
İsabetli orta0
Topla buluşma202
Top kaybı23
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi15
Uzaklaştırma10
Top kazanma19
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)27,46
En yüksek hız (km/sa)31,75
Maç / İlk 112 / 1
Dakika110
Reyting6,55
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet95 · %91
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 2
Kazanılan ikili mücadele3 / 10
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma108
Top kaybı12
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma3
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)6,98
En yüksek hız (km/sa)31,61
Maç / İlk 1113 / 12
Dakika1.001
Reyting7,45
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet816 · %90
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası21 / 17
Kazanılan ikili mücadele56 / 81
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,20 / 0,19
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%25
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top76
İsabetli orta0
Topla buluşma954
Top kaybı93
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu24
Kazanılan yer ikilisi32
Uzaklaştırma40
Top kazanma76
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı3
Gol yemeden biten maç5
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)93,32
En yüksek hız (km/sa)34,85

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum36
Teknik44
Taktik55
Savunma66
Yaratıcılık40

Karakteristikler

Güçlü yönler

1513

Milli takım

  • Romania10 maç · 0 gol · ilk maç Haz 2023

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
14 Kas 2026 Romania – Poland – – –
5 Kas 2026 Universitatea Craiova – KF Egnatia 2–0 90' 7.7
1 Kas 2026 Universitatea Craiova – FC Botoșani 2–1 90' 6.9
26 Eki 2026 Sepsi OSK Sfântu Gheorghe – Universitatea Craiova 0–5 75' 8.0
22 Eki 2026 Inter Club d'Escaldes – Universitatea Craiova 1–3 90' 7.8
18 Eki 2026 Universitatea Craiova – FCV Farul Constanța 2–0 20' 6.6
15 Eki 2026 Universitatea Craiova – Getafe 1–1 90' 6.9
11 Eki 2026 FK Csíkszereda Miercurea Ciuc – Universitatea Craiova 0–1 90' 7.6
5 Eki 2026 Romania – Sweden 0–1 – –
28 Eyl 2026 Romania – Bosnia & Herzegovina 2–4 65' 6.6
25 Eyl 2026 Sweden – Romania 2–1 45' 6.5
19 Eyl 2026 Universitatea Craiova – FCSB 5–0 90' 7.2
13 Eyl 2026 FC Corvinul Hunedoara – Universitatea Craiova 0–1 90' 8.2
7 Eyl 2026 Universitatea Craiova – FC Universitatea Cluj 4–0 90' 8.7
31 Ağu 2026 FC Rapid București – Universitatea Craiova 1–1 90' 7.0

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 2M €
  1. Genk Yeni kulüp: U. Craiova
    Bonservissiz
  2. Lommel Yeni kulüp: Genk
    Kiralık dönüşü
  3. Genk Yeni kulüp: Lommel
    Kiralık
  4. U. Craiova Yeni kulüp: Genk
    Transfer 2M €
  5. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 6 Kas 2026
Maç (12 ay)41
Ortalama puan7,17
Son maç puanı7,75 Kas 2026
Kaçırılan maç02 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 7,17 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 7,7

Son 10 maç

7,7 6,9 8,0 7,8 6,6 6,9 7,6 6,6 6,5 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 SuperLiga României Universitatea Craiova 13 (12) 1.001 1 0 7,45
2026 UEFA Conference League Universitatea Craiova 3 (3) 270 0 0 7,47
2026 UEFA Nations League Romania 2 (1) 110 0 0 6,55
2026 World Cup Qual. UEFA Romania 1 (1) 45 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

SuperLiga României 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (158 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 6 Başarılı pas 88 Pas isabeti 77 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 13 Top kapma + pas arası 73 Reyting 51

31 maç · 2.326 dk

Vladimir Screciu: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,35
6
Başarılı pas / 90 dk 45,0
88
Pas isabeti %83,0
77
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,31
13
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,48
73
Reyting 6,85
51

Nasıl hesaplıyoruz?