OrcaScore
70

Orta saha

Vitinho

Takip et Karşılaştır
Maç
21
1.338 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,20
Asist
1
Ortalama reyting
6,92
Yaş22
Doğum tarihi28 Nis 2004
Boy178 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 115 / 1
Dakika206
Reyting7,02
Gol / Asist2 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Ayrıntılı istatistikler
Kafa golü0
Maç / İlk 1115 / 12
Dakika1.042
Reyting6,89
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)24 (8)
Pas · isabet344 · %85
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele83 / 189
Başarılı çalım16
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta10
Kazanılan hava topu4
Uzaklaştırma7
Top kazanma67
Maruz kaldığı faul26
Yaptığı faul10
Ofsayt0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum54
Teknik61
Taktik30
Savunma33
Yaratıcılık47

Karakteristikler

Güçlü yönler

146

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
30 Eki 2026 AD Fafe – Paços de Ferreira 3–1 49' 7.4
23 Eki 2026 Paços de Ferreira – Leça FC 1–0 21' 7.0
11 Eki 2026 Vitória SC B – Paços de Ferreira 0–1 30' 6.7
13 Eyl 2026 Paços de Ferreira – SC São João Ver 1–1 67' 6.5
5 Eyl 2026 SC Vianense – Paços de Ferreira 2–2 44' 7.5
23 Ağu 2026 Santa Cruz – Caxias 2–0 90' 7.3
16 Ağu 2026 Santa Cruz – Maranhão AC 0–1 45' 7.1
8 Ağu 2026 Botafogo-PB – Santa Cruz 2–2 88' 7.9
25 Tem 2026 Santa Cruz – Figueirense 0–1 77' 7.0
12 Tem 2026 Barra FC – Santa Cruz 1–2 90' 6.9
5 Tem 2026 Santa Cruz – Ituano 1–0 60' 7.1
27 Haz 2026 Paysandu SC – Santa Cruz 1–3 80' 6.9
21 Haz 2026 Santa Cruz – Ypiranga FC 0–1 80' 6.9
14 Haz 2026 Brusque – Santa Cruz 0–1 90' 6.5
31 May 2026 Santa Cruz – Ferroviária 1–1 90' 6.8

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 4 kayıt
  1. Bahia Yeni kulüp: Paços de Ferreira
    Bonservissiz
  2. Santa Cruz Yeni kulüp: Bahia
    Kiralık dönüşü
  3. Bahia Yeni kulüp: Santa Cruz
    Kiralık
  4. Bahia U20 Yeni kulüp: Bahia
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)28
Ortalama puan6,92
Son maç puanı7,023 Eki 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 6,92 Oca 2026 May 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 6,7 6,5 7,5 7,3 7,1 7,9 7,0 6,9 7,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série C Santa Cruz 15 (12) 1.042 0 1 6,89
2026 Liga 3 Paços de Ferreira 5 (1) 206 2 – 7,02
2026 Copa do Brasil Santa Cruz 1 (1) 90 0 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Pernambucano 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (49 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 40 Kilit pas 64 Başarılı pas 30 Pas isabeti 54 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 81 Top kapma + pas arası 38 Reyting 72

9 maç · 614 dk

Vitinho: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,04
40
Kilit pas / 90 dk 1,03
64
Başarılı pas / 90 dk 20,5
30
Pas isabeti %82,8
54
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 2,79
81
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,03
38
Reyting 6,96
72

Nasıl hesaplıyoruz?