OrcaScore
16

Defans

Ville Koski

Takip et Karşılaştır
Maç
17
1.404 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,06
Asist
0
Ortalama reyting
6,78
Yaş24
Doğum tarihi27 Oca 2002
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri4,3 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2031

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Thigh Injury · Oynamıyor 4 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 15 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1111 / 10
Dakika909
Reyting6,69
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)3 (2)
Pas · isabet379 · %87
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası10 / 12
Kazanılan ikili mücadele25 / 49
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,96 / 0,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top17
İsabetli orta0
Topla buluşma503
Top kaybı57
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu11
Kazanılan yer ikilisi14
Uzaklaştırma60
Top kazanma22
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul10
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)90,28
En yüksek hız (km/sa)35,70
Maç / İlk 112 / 2
Dakika135
Reyting7,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet151 · %87
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası3 / 3
Kazanılan ikili mücadele11 / 17
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,04 / 0,06
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma175
Top kaybı20
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma11
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)14,29
En yüksek hız (km/sa)36,27
Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet242 · %91
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası3 / 4
Kazanılan ikili mücadele11 / 32
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top9
İsabetli orta0
Topla buluşma298
Top kaybı28
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma19
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul7
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum35
Teknik42
Taktik68
Savunma78
Yaratıcılık35

Milli takım

  • Finland13 maç · 0 gol · ilk maç Oca 2023

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 FC Barcelona – Deportivo Alavés 6–1 90' 5.7
23 Eki 2026 Deportivo Alavés – Málaga CF 1–1 90' 7.0
18 Eki 2026 Celta Vigo – Deportivo Alavés 2–1 90' 6.8
10 Eki 2026 Deportivo Alavés – Atlético Madrid 1–2 19' 6.9
29 Eyl 2026 Finland – Belarus 0–0 90' 7.5
26 Eyl 2026 San Marino – Finland 0–7 45' 8.1
19 Eyl 2026 Athletic Club – Deportivo Alavés 0–0 90' 7.5
15 Eyl 2026 Deportivo Alavés – Valencia 0–1 90' 6.9
12 Eyl 2026 Real Racing Club – Deportivo Alavés 2–1 90' 6.4
6 Eyl 2026 Deportivo Alavés – Osasuna 5–2 90' 5.6
28 Ağu 2026 Deportivo Alavés – Villarreal 1–0 90' 7.4
20 Ağu 2026 Rayo Vallecano – Deportivo Alavés 1–1 80' 6.5
15 Ağu 2026 Deportivo Alavés – Getafe 3–0 90' 6.9
7 Ağu 2026 Real Racing Club – Deportivo Alavés 7–8 – –
18 Tem 2026 Deportivo Alavés – Eibar 1–1 – –

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 7 kayıt · toplam bonservis 3M €
  1. Istra Yeni kulüp: Alavés
    Transfer 3M €
  2. Alavés Yeni kulüp: Istra
    Kiralık dönüşü
  3. Istra Yeni kulüp: Alavés
    Kiralık
  4. Honka Yeni kulüp: Istra
    Bonservissiz
  5. Honka/Akatemia Yeni kulüp: Honka
    Transfer
  6. PKKU Yeni kulüp: Honka/Akatemia
    Bonservissiz
  7. PKKU U20 Yeni kulüp: PKKU
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)29
Ortalama puan6,86
Son maç puanı5,731 Eki 2026
Kaçırılan maç61 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,86 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 5,7

Son 10 maç

5,7 7,0 6,8 6,9 7,5 8,1 7,5 6,9 6,4 5,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 LaLiga Deportivo Alavés 11 (10) 909 1 0 6,69
2026 World Cup Qual. UEFA Finland 4 (4) 360 0 0 6,50
2026 UEFA Nations League Finland 2 (2) 135 0 0 7,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

LaLiga 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (82 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 4 Pas arası 67 Uzaklaştırma 93 Kazanılan hava topu 57 İkili mücadele başarısı 1 Pas isabeti 46 İlerletici top taşıma 5 Reyting 45

6 maç · 530 dk

Ville Koski: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,68
4
Pas arası / 90 dk 1,36
67
Uzaklaştırma / 90 dk 7,47
93
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,36
57
İkili mücadele başarısı %39,4
1
Pas isabeti %86,1
46
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
5
Reyting 6,72
45

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?