OrcaScore
9

Forvet

Viktor Jonsson

  • ÍA Akranes
  • Iceland
  • 32 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
29
2.205 dk
Gol
16
G+A / 90 dk: 0,78
Asist
3
Ortalama reyting
7,20
Yaş32
Doğum tarihi23 Haz 1994
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri230 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1126 / 23
Dakika2.049
Reyting7,18
Gol / Asist14 / 3
Şut (isabetli)75 (32)
Pas · isabet505 · %58
Kilit pas22
Top kapma / Pas arası29 / 3
Kazanılan ikili mücadele189 / 371
Başarılı çalım9
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)2 / 1
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat19
Gol dönüşüm oranı%19
Kafa golü4
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen3
İsabetli uzun top9
İsabetli orta1
Topla buluşma879
Top kaybı326
Top kaptırma10
Kazanılan hava topu129
Kazanılan yer ikilisi60
Uzaklaştırma37
Top kazanma43
Maruz kaldığı faul24
Yaptığı faul46
Ofsayt14
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı4
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 1
Dakika156
Reyting7,33
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet41 · %56
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele15 / 37
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%50
İsabetli uzun top0
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu5
Uzaklaştırma1
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul2
Ofsayt2
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting–
Gol / Asist1 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum62
Teknik50
Taktik55
Savunma39
Yaratıcılık42

Karakteristikler

Güçlü yönler

251

Zayıf yönler

146

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
24 Eki 2026 ÍA Akranes – Keflavík IF 4–4 90' 6.6
19 Eki 2026 Fram Reykjavík – ÍA Akranes 2–4 45' 8.0
11 Eki 2026 Víkingur Reykjavík – ÍA Akranes 2–2 90' 7.5
20 Eyl 2026 ÍA Akranes – Breidablik Kópavogur 4–1 83' 8.3
13 Eyl 2026 KR Reykjavík – ÍA Akranes 5–1 90' 6.5
6 Eyl 2026 ÍA Akranes – KR Reykjavík 3–1 90' 10.0
23 Ağu 2026 ÍA Akranes – FH Hafnarfjörður 1–1 90' 6.2
16 Ağu 2026 ÍBV Vestmannaeyjar – ÍA Akranes 1–3 90' 8.7
9 Ağu 2026 ÍA Akranes – Þór Akureyri 2–0 90' 6.5
2 Ağu 2026 ÍA Akranes – Víkingur Reykjavík 2–2 90' 7.1
26 Tem 2026 ÍA Akranes – Stjarnan Garðabær 5–1 89' 7.8
20 Tem 2026 Keflavík IF – ÍA Akranes 5–2 77' 7.5
12 Tem 2026 KA Akureyri – ÍA Akranes 3–2 21' 6.4
4 Tem 2026 ÍA Akranes – Breidablik Kópavogur 1–2 17' 6.6
29 Haz 2026 ÍA Akranes – Fram Reykjavík 0–2 84' 6.4

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 5 kayıt
  1. Thróttur Yeni kulüp: ÍA
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Víkingur Yeni kulüp: Thróttur
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Thróttur Yeni kulüp: Víkingur
    Kiralık dönüşü
  4. Víkingur Yeni kulüp: Thróttur
    Kiralık
  5. Víkingur U19 Yeni kulüp: Víkingur
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)29
Ortalama puan7,20
Son maç puanı6,624 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,20 Nis 2026 Haz 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 8,0 7,5 8,3 6,5 10,0 6,2 8,7 6,5 7,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Besta deild karla ÍA Akranes 26 (23) 2.049 14 3 7,18
2026 Icelandic Men's Football Cup ÍA Akranes 3 (1) 156 1 0 7,33
2026 Icelandic Men's Football League Cup A ÍA Akranes – – 1 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Besta deild karla 2024 · forvetler arasında yüzdelik (26 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 94 xG 87 Şut 79 xA 44 Kilit pas 52 Başarılı çalım 33 Kazanılan hava topu 94 Reyting 94

27 maç · 2.399 dk

Viktor Jonsson: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,68
94
xG / 90 dk 0,54
87
Şut / 90 dk 2,74
79
xA / 90 dk 0,05
44
Kilit pas / 90 dk 0,64
52
Başarılı çalım / 90 dk 0,86
33
Kazanılan hava topu / 90 dk 5,18
94
Reyting 7,35
94

Nasıl hesaplıyoruz?