OrcaScore
34

Forvet

Viktor Đukanović

  • ETO FC Győr
  • Montenegro
  • 22 yaş
  • 184 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
16
1.011 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,36
Asist
0
Ortalama reyting
7,01
Yaş22
Doğum tarihi29 Oca 2004
Boy184 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri2,2 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 11
Dakika890
Reyting7,11
Gol / Asist4 / 0
Şut (isabetli)26 (10)
Pas · isabet192 · %77
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası5 / 4
Kazanılan ikili mücadele48 / 90
Başarılı çalım8
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist2,74 / 1,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat9
Gol dönüşüm oranı%15
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top11
İsabetli orta1
Topla buluşma323
Top kaybı87
Top kaptırma9
Kazanılan hava topu11
Kazanılan yer ikilisi37
Uzaklaştırma2
Top kazanma19
Maruz kaldığı faul24
Yaptığı faul6
Ofsayt4
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)69,83
En yüksek hız (km/sa)33,41
Maç / İlk 112 / 1
Dakika74
Reyting6,65
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet20 · %95
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 7
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,42 / 0,05
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta1
Topla buluşma37
Top kaybı7
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma4
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)9,02
En yüksek hız (km/sa)33,18
Maç / İlk 112 / 0
Dakika47
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet13 · %85
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 3
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma22
Top kaybı4
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma3
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum58
Teknik55
Taktik48
Savunma38
Yaratıcılık46

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 ETO FC Győr – Vasas 2–2 62' 7.2
28 Eki 2026 Zalaegerszegi TE – ETO FC Győr 3–1 – –
24 Eki 2026 ETO FC Győr – Újpest 1–0 66' 6.5
17 Eki 2026 Paksi FC – ETO FC Győr 1–2 84' 10.0
11 Eki 2026 ETO FC Győr – Puskás Akadémia 0–1 30' 6.8
5 Eki 2026 Montenegro – Armenia 0–0 45' 6.8
2 Eki 2026 Latvia – Montenegro 1–2 29' 6.5
28 Eyl 2026 Armenia – Montenegro 2–3 – –
25 Eyl 2026 Montenegro – Cyprus 2–1 – –
20 Eyl 2026 MTK Budapest – ETO FC Győr 1–2 70' 6.5
6 Eyl 2026 ETO FC Győr – Kispest Honvéd FC 3–2 78' 6.7
3 Eyl 2026 ETO FC Győr – Ferencváros TC 0–3 64' 6.8
30 Ağu 2026 Kisvárda FC – ETO FC Győr 1–1 90' 6.6
23 Ağu 2026 ETO FC Győr – Zalaegerszegi TE 3–0 83' 7.8
16 Ağu 2026 Debreceni VSC – ETO FC Győr 1–1 90' 6.2

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 8 kayıt · toplam bonservis 1M €
  1. Győr Yeni kulüp: Hammarby
    Kiralık dönüşü
  2. Hammarby Yeni kulüp: Győr
    Kiralık
  3. DAC 1904 Yeni kulüp: Hammarby
    Kiralık dönüşü
  4. Hammarby Yeni kulüp: DAC 1904
    Kiralık
  5. Standard Liège Yeni kulüp: Hammarby
    Kiralık dönüşü
  6. Hammarby Yeni kulüp: Standard Liège
    Kiralık
  7. Budućnost Yeni kulüp: Hammarby
    Transfer 1M €
  8. Budućnost U19 Yeni kulüp: Budućnost
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)27
Ortalama puan6,85
Son maç puanı6,931 Eki 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 6,85 Kas 2025 Ağu 2026 Eki 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 6,5 10,0 6,8 6,8 6,5 6,5 6,7 6,8 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 OTP Bank Liga ETO FC Győr 12 (11) 890 4 0 7,11
2026 UEFA Nations League Montenegro 2 (1) 74 0 0 6,65
2026 World Cup Qual. UEFA Montenegro 2 (0) 47 0 0 6,75

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Niké Liga 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (118 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 77 Başarılı pas 6 Pas isabeti 66 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 46 Top kapma + pas arası 41 Reyting 64

16 maç · 773 dk

Viktor Đukanović: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,63
77
Başarılı pas / 90 dk 15,0
6
Pas isabeti %80,1
66
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,82
46
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,33
41
Reyting 6,90
64

Nasıl hesaplıyoruz?