OrcaScore
3

Defans

Victor Moreno

Takip et Karşılaştır
Maç
37
3.078 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,09
Asist
1
Ortalama reyting
6,73
Yaş32
Doğum tarihi23 Eki 1994
Boy180 cm
Kilo82 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri485 B €

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Knock Injury · Oynamıyor 18 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 30 Eki 2026
  • Sakatlık Knock Injury · Eksik Bitti: 18 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1128 / 26
Dakika2.313
Reyting6,71
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)14 (5)
Pas · isabet982 · %86
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası27 / 22
Kazanılan ikili mücadele76 / 142
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart9 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,45 / 0,26
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%14
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top72
İsabetli orta0
Topla buluşma1.259
Top kaybı151
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu40
Kazanılan yer ikilisi36
Uzaklaştırma141
Top kazanma70
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul26
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç5
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)208,63
En yüksek hız (km/sa)33,87
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet111 · %89
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 3
Kazanılan ikili mücadele5 / 14
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,02 / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma140
Top kaybı13
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma17
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)24,29
En yüksek hız (km/sa)31,08
Maç / İlk 116 / 6
Dakika495
Reyting6,85
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet199 · %82
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası5 / 3
Kazanılan ikili mücadele22 / 40
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,27 / 0,26
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top18
İsabetli orta0
Topla buluşma254
Top kaybı39
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu13
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma24
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul10
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)46,31
En yüksek hız (km/sa)33,31

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum34
Teknik43
Taktik57
Savunma69
Yaratıcılık37

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Independiente Santa Fe – Once Caldas 0–2 – –
30 Eki 2026 Atlético Nacional – Independiente Santa Fe 2–0 90' 5.8
11 Eki 2026 Independiente Santa Fe – Fortaleza FC 11–10 81' 6.5
6 Eki 2026 Independiente Medellín – Independiente Santa Fe 0–1 90' 7.9
29 Eyl 2026 Deportivo Pereira – Independiente Santa Fe 1–2 90' 6.7
26 Eyl 2026 Unión Magdalena – Independiente Santa Fe 1–1 67' 6.6
23 Eyl 2026 Independiente Santa Fe – Deportivo Cali 0–1 74' 6.4
20 Eyl 2026 Alianza Valledupar FC – Independiente Santa Fe 1–4 45' 6.6
16 Eyl 2026 Vasco da Gama – Independiente Santa Fe 2–0 90' 6.4
12 Eyl 2026 Independiente Santa Fe – Deportes Tolima 1–0 45' 6.9
9 Eyl 2026 Independiente Santa Fe – Vasco da Gama 0–0 – –
6 Eyl 2026 Independiente Santa Fe – Fortaleza FC 2–2 71' 6.7
3 Eyl 2026 Independiente Santa Fe – Millonarios 3–2 – –
30 Ağu 2026 Junior Barranquilla – Independiente Santa Fe 1–1 – –
27 Ağu 2026 River Plate – Independiente Santa Fe 8–9 – –

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 7 kayıt
  1. Ind. Medellín Yeni kulüp: Santa Fe
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Kiralık dönüşü
  3. Kiralık
  4. Transfer Belirtilmemiş
  5. Kiralık dönüşü
  6. Kiralık
  7. Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)48
Ortalama puan6,73
Son maç puanı5,830 Eki 2026
Kaçırılan maç8
5 6 7 8 9 6,73 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 5,8

Son 10 maç

5,8 6,5 7,9 6,7 6,6 6,4 6,6 6,4 6,9 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Primera A Independiente Santa Fe 28 (26) 2.313 2 1 6,71
2026 CONMEBOL Libertadores Independiente Santa Fe 6 (6) 495 0 0 6,85
2026 CONMEBOL Sudamericana Independiente Santa Fe 3 (3) 270 0 0 6,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Primera A 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (104 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 25 Pas arası 98 Uzaklaştırma 97 Kazanılan hava topu 88 İkili mücadele başarısı Pas isabeti 62 İlerletici top taşıma 32 Reyting 48

5 maç · 325 dk

Victor Moreno: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,83
25
Pas arası / 90 dk 1,94
98
Uzaklaştırma / 90 dk 7,20
97
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,66
88
İkili mücadele başarısı –
–
Pas isabeti %84,0
62
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,28
32
Reyting 6,66
48

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?