OrcaScore
22

Orta saha

Victor Loturi

  • CF Montréal
  • Canada
  • 25 yaş
  • 172 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
36
2.808 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,06
Asist
1
Ortalama reyting
6,66
Yaş25
Doğum tarihi21 May 2001
Boy172 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,2 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1130 / 26
Dakika2.265
Reyting6,66
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)10 (2)
Pas · isabet1.006 · %85
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası37 / 30
Kazanılan ikili mücadele98 / 202
Başarılı çalım14
Sarı kart / Kırmızı kart6 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,56 / 1,16
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%10
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top28
İsabetli orta1
Topla buluşma1.365
Top kaybı242
Top kaptırma13
Kazanılan hava topu13
Kazanılan yer ikilisi85
Uzaklaştırma28
Top kazanma109
Maruz kaldığı faul35
Yaptığı faul30
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)269,41
En yüksek hız (km/sa)36,06
Maç / İlk 116 / 6
Dakika543
Reyting6,65
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet231 · %79
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası8 / 6
Kazanılan ikili mücadele17 / 47
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top12
İsabetli orta1
Topla buluşma322
Top kaybı74
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi14
Uzaklaştırma15
Top kazanma22
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul8
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum45
Teknik46
Taktik45
Savunma46
Yaratıcılık45

Milli takım

  • Canada1 maç · 0 gol · ilk maç Tem 2023

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 New York City FC – CF Montréal 1–1 – –
29 Eki 2026 Charlotte FC – CF Montréal 4–0 45' 6.2
24 Eki 2026 CF Montréal – Nashville SC 0–2 – –
22 Eki 2026 CF Montréal – Forge FC 3–5 120' 7.0
18 Eki 2026 Seattle Sounders FC – CF Montréal 1–1 79' 6.3
15 Eki 2026 CF Montréal – Atlanta United 0–3 23' 6.4
10 Eki 2026 Toronto – CF Montréal 2–1 72' 6.9
27 Eyl 2026 CF Montréal – Cincinnati 3–1 90' 6.8
20 Eyl 2026 CF Montréal – Columbus Crew 0–2 75' 6.4
17 Eyl 2026 CF Montréal – Vancouver Whitecaps 2–1 90' 6.3
13 Eyl 2026 Colorado Rapids – CF Montréal 1–0 90' 7.2
10 Eyl 2026 CF Montréal – Charlotte FC 1–2 90' 6.8
6 Eyl 2026 Philadelphia Union – CF Montréal 2–0 21' 6.5
3 Eyl 2026 Vancouver Whitecaps – CF Montréal 1–1 90' 7.0
30 Ağu 2026 Inter Miami – CF Montréal 7–1 – –

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 91k €
  1. Ross County Yeni kulüp: Montréal
    Bonservissiz
  2. Cavalry Yeni kulüp: Ross County
    Transfer 91k €
  3. Mount Royal Yeni kulüp: Cavalry
    Transfer
  4. Cavalry Yeni kulüp: Mount Royal
    Bonservissiz
  5. CNSC Yeni kulüp: Cavalry
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 29 Eki 2026
Maç (12 ay)36
Ortalama puan6,66
Son maç puanı6,229 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,66 Şub 2026 Tem 2026 Eki 2026 6,2

Son 10 maç

6,2 7,0 6,3 6,4 6,9 6,8 6,4 6,3 7,2 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS CF Montréal 30 (26) 2.265 1 1 6,66
2026 Canadian Championship CF Montréal 6 (6) 543 0 0 6,65

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (150 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 14 Kilit pas 14 Başarılı pas 42 Pas isabeti 78 İlerletici top taşıma 31 Başarılı çalım 46 Top kapma + pas arası 41 Reyting 33

7 maç · 490 dk

Victor Loturi: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,04
14
Kilit pas / 90 dk 0,55
14
Başarılı pas / 90 dk 35,4
42
Pas isabeti %89,8
78
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,73
31
Başarılı çalım / 90 dk 0,55
46
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,02
41
Reyting 6,79
33

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?