OrcaScore
20

Forvet

Vicente Taborda

Takip et Karşılaştır
Maç
10
572 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 0,94
Asist
1
Ortalama reyting
7,04
Yaş25
Doğum tarihi16 Haz 2001
Boy178 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri4,9 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Thigh Injury · Eksik Bitti: 11 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 5
Dakika415
Reyting7,03
Gol / Asist3 / 1
Şut (isabetli)18 (7)
Pas · isabet218 · %86
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası10 / 2
Kazanılan ikili mücadele30 / 61
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 1
Beklenen gol / asist3,29 / 0,71
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat4
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü2
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen2
İsabetli uzun top5
İsabetli orta6
Topla buluşma344
Top kaybı80
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi26
Uzaklaştırma0
Top kazanma20
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul4
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)48,21
En yüksek hız (km/sa)31,76
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting8,20
Gol / Asist1 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Ayrıntılı istatistikler
Kafa golü1
Maç / İlk 112 / 2
Dakika157
Reyting7,10
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)5 (4)
Pas · isabet76 · %84
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele4 / 12
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 1
Beklenen gol / asist1,72 / 0,19
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma102
Top kaybı24
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma1
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,68
En yüksek hız (km/sa)31,63

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum61
Teknik54
Taktik44
Savunma36
Yaratıcılık55

Karakteristikler

Güçlü yönler

2625

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
5 Kas 2026 Panathinaikos FC – CSKA Sofia – – –
1 Kas 2026 Panathinaikos FC – AEK Athens 2–0 33' 7.0
28 Eki 2026 Panathinaikos FC – Aris Thessaloniki 2–1 – –
25 Eki 2026 NPS Volos – Panathinaikos FC 0–1 22' 6.7
22 Eki 2026 FC Kairat Almaty – Panathinaikos FC 1–5 90' 7.0
18 Eki 2026 Panathinaikos FC – Asteras Aktor 5–1 45' 6.6
15 Eki 2026 Panathinaikos FC – FK Borac Banja Luka 2–1 67' 7.2
11 Eki 2026 Olympiacos FC – Panathinaikos FC 1–0 62' 6.7
13 Eyl 2026 Panathinaikos FC – GFS Panetolikos 3–0 20' 7.5
10 Eyl 2026 Panathinaikos FC – AE Kifisia 3–1 90' 7.6
6 Eyl 2026 Panathinaikos FC – PAOK 3–1 61' 7.6
3 Eyl 2026 Panathinaikos FC – GS Niki Volou 1–0 48' 8.2
31 Ağu 2026 APO Levadiakos – Panathinaikos FC 0–2 82' 6.5
27 Ağu 2026 FC Hradec Králové – Panathinaikos FC 1–2 120' 6.6
20 Ağu 2026 Panathinaikos FC – FC Hradec Králové 2–2 – –

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 7 kayıt · toplam bonservis 4.3M €
  1. Transfer 4.3M €
  2. Platense Yeni kulüp: Boca Juniors
    Kiralık dönüşü
  3. Boca Juniors Yeni kulüp: Platense
    Kiralık
  4. Transfer
  5. Kiralık dönüşü
  6. Kiralık
  7. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)34
Ortalama puan7,05
Son maç puanı7,01 Kas 2026
Kaçırılan maç21 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 7,05 Oca 2026 May 2026 Kas 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 6,7 7,0 6,6 7,2 6,7 7,5 7,6 7,6 8,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Stoiximan Super League Panathinaikos FC 8 (5) 415 3 1 7,03
2026 UEFA Conference League Panathinaikos FC 2 (2) 157 1 0 7,10
2026 Superbet Greek Cup Panathinaikos FC – – 1 – 8,20

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Europa League 2025 · forvetler arasında yüzdelik (103 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 68 xG 44 Şut 24 xA 60 Kilit pas 49 Başarılı çalım 97 Kazanılan hava topu 48 Reyting 79

9 maç · 437 dk

Vicente Taborda: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,41
68
xG / 90 dk 0,28
44
Şut / 90 dk 1,85
24
xA / 90 dk 0,11
60
Kilit pas / 90 dk 1,03
49
Başarılı çalım / 90 dk 2,27
97
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,24
48
Reyting 6,94
79

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?