OrcaScore
6

Orta saha

Vesel Demaku

  • SCR Altach
  • Kosovo
  • 26 yaş
  • 179 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Sakat — Calf Injury · Dönüş: 6 Kas 2026
Takip et Karşılaştır
Maç
13
813 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,88
Yaş26
Doğum tarihi5 Şub 2000
Boy179 cm
Kilo72 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri485 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Calf Injury · Oynamıyor 23 Eki 2026 itibarıyla · Dönüş: 6 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 9
Dakika668
Reyting6,82
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet300 · %87
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası19 / 5
Kazanılan ikili mücadele38 / 63
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,98 / 0,41
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top15
İsabetli orta0
Topla buluşma396
Top kaybı61
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi35
Uzaklaştırma7
Top kazanma41
Maruz kaldığı faul15
Yaptığı faul10
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)73,84
En yüksek hız (km/sa)34,62
Maç / İlk 111 / 0
Dakika9
Reyting6,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet4 · %75
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0 / 2
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma5
Top kaybı2
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma0
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)1,53
En yüksek hız (km/sa)29,63
Maç / İlk 112 / 2
Dakika136
Reyting7,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (2)
Pas · isabet87 · %82
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele8 / 11
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma0
Top kazanma17
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt1

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum48
Teknik49
Taktik46
Savunma49
Yaratıcılık50

Milli takım

  • Kosovo6 maç · 0 gol · ilk maç Mar 2025

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
23 Eki 2026 SCR Altach – Austria Wien 2–1 21' 6.8
18 Eki 2026 Red Bull Salzburg – SCR Altach 3–0 72' 7.0
11 Eki 2026 SCR Altach – Wolfsberger AC 3–0 22' 7.2
4 Eki 2026 Kosovo – Austria 1–1 9' 6.4
27 Eyl 2026 Austria – Kosovo 3–1 – –
19 Eyl 2026 SC Austria Lustenau – SCR Altach 2–0 45' 6.3
12 Eyl 2026 SCR Altach – Grazer AK 1902 1–2 89' 6.9
4 Eyl 2026 SCR Altach – SK Bischofshofen 7–0 46' 7.0
29 Ağu 2026 LASK – SCR Altach 3–0 77' 6.5
22 Ağu 2026 SCR Altach – TSV Hartberg 1–2 90' 7.1
15 Ağu 2026 Sturm – SCR Altach 1–0 82' 6.8
7 Ağu 2026 SCR Altach – WSG Tirol 3–1 80' 7.2
2 Ağu 2026 SK Rapid Wien – SCR Altach 1–0 90' 6.4
24 Tem 2026 SV Leobendorf – SCR Altach 0–1 90' 7.8
4 Tem 2026 SCR Altach – 1. FC Heidenheim 1–2 – –

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 7 kayıt
  1. Sturm Yeni kulüp: Altach
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Altach Yeni kulüp: Sturm
    Kiralık dönüşü
  3. Sturm Yeni kulüp: Altach
    Kiralık
  4. A. Klagenfurt Yeni kulüp: Sturm
    Kiralık dönüşü
  5. Sturm Yeni kulüp: A. Klagenfurt
    Kiralık
  6. Austria Wien Yeni kulüp: Sturm
    Bonservissiz
  7. AKA Salzb. U18 Yeni kulüp: Austria Wien
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)34
Ortalama puan6,85
Son maç puanı6,823 Eki 2026
Kaçırılan maç02 sakatlık kaydı
6 7 8 9 6,85 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 7,0 7,2 6,4 6,3 6,9 7,0 6,5 7,1 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Austrian Bundesliga SCR Altach 10 (9) 668 0 0 6,82
2026 ÖFB Cup SCR Altach 2 (2) 136 0 0 7,40
2026 UEFA Nations League Kosovo 1 (0) 9 0 0 6,40

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Austrian Bundesliga 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (101 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 47 Başarılı pas 51 Pas isabeti 55 İlerletici top taşıma 45 Başarılı çalım 46 Top kapma + pas arası 62 Reyting 41

29 maç · 2.249 dk

Vesel Demaku: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,88
47
Başarılı pas / 90 dk 26,7
51
Pas isabeti %77,3
55
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
45
Başarılı çalım / 90 dk 0,80
46
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,48
62
Reyting 6,81
41

Nasıl hesaplıyoruz?