OrcaScore
2

Defans

Vanderson

  • AS Monaco
  • Brazil
  • 25 yaş
  • 173 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
17
1.322 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,07
Asist
1
Ortalama reyting
7,19
Yaş25
Doğum tarihi21 Haz 2001
Boy173 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri17,1 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 1
Dakika123
Reyting7,15
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet75 · %92
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası4 / 3
Kazanılan ikili mücadele5 / 10
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,22
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta2
Topla buluşma105
Top kaybı14
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma3
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 119 / 9
Dakika756
Reyting7,30
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)7 (2)
Pas · isabet479 · %83
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası33 / 14
Kazanılan ikili mücadele53 / 84
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,49 / 2,96
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat4
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top23
İsabetli orta8
Topla buluşma698
Top kaybı134
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi44
Uzaklaştırma16
Top kazanma42
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul15
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)85,71
En yüksek hız (km/sa)35,72
Maç / İlk 116 / 5
Dakika443
Reyting7,04
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet209 · %80
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası14 / 6
Kazanılan ikili mücadele24 / 39
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta0
Topla buluşma306
Top kaybı62
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi18
Uzaklaştırma13
Top kazanma18
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum44
Teknik50
Taktik58
Savunma71
Yaratıcılık55

Karakteristikler

Güçlü yönler

9

Milli takım

  • Brazil9 maç · 1 gol · ilk maç Haz 2023

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Le Mans – AS Monaco – – –
5 Kas 2026 AS Monaco – FC Nordsjælland 2–0 33' 7.3
1 Kas 2026 Paris FC – AS Monaco 3–1 90' 6.9
25 Eki 2026 AS Monaco – LOSC Lille 1–1 90' 8.6
22 Eki 2026 AS Monaco – SC Freiburg 3–0 90' 7.0
18 Eki 2026 Lorient – AS Monaco 1–0 90' 7.2
15 Eki 2026 CSKA Sofia – AS Monaco 1–2 – –
10 Eki 2026 AS Monaco – Toulouse 2–2 75' 6.9
3 Eki 2026 India – Brazil 0–4 45' 7.0
29 Eyl 2026 Australia – Brazil 2–4 61' 8.0
25 Eyl 2026 Australia – Brazil 1–1 – –
18 Eyl 2026 AS Monaco – RC Lens 2–1 90' 7.3
12 Eyl 2026 RC Strasbourg – AS Monaco 1–1 90' 6.9
4 Eyl 2026 Paris Saint-Germain – AS Monaco 1–2 52' 6.2
30 Ağu 2026 AS Monaco – Olympique de Marseille 2–0 90' 7.9

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 2 kayıt · toplam bonservis 11M €
  1. Grêmio Yeni kulüp: Monaco
    Transfer 11M €
  2. Grêmio U20 Yeni kulüp: Grêmio
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 6 Kas 2026
Maç (12 ay)30
Ortalama puan6,97
Son maç puanı7,35 Kas 2026
Kaçırılan maç61 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,97 Ara 2025 Ağu 2026 Kas 2026 7,3

Son 10 maç

7,3 6,9 8,6 7,0 7,2 6,9 7,0 8,0 7,3 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Ligue 1 AS Monaco 9 (9) 756 0 1 7,30
2026 World Cup Qual. CONMEBOL Brazil 6 (5) 443 0 0 7,04
2026 UEFA Conference League AS Monaco 2 (1) 123 0 0 7,15

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Ligue 1 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (58 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 99 Pas arası 82 Uzaklaştırma 30 Kazanılan hava topu 34 İkili mücadele başarısı 75 Pas isabeti 6 İlerletici top taşıma 82 Reyting 90

5 maç · 411 dk

Vanderson: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 3,94
99
Pas arası / 90 dk 1,97
82
Uzaklaştırma / 90 dk 2,85
30
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,88
34
İkili mücadele başarısı %63,0
75
Pas isabeti %78,6
6
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,75
82
Reyting 7,22
90

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?