OrcaScore
5

Orta saha

Valentino Müller

Takip et Karşılaştır
Maç
7
624 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,86
Yaş27
Doğum tarihi19 Oca 1999
Boy175 cm
Kilo69 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri965 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 116 / 6
Dakika504
Reyting6,87
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet317 · %84
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası8 / 6
Kazanılan ikili mücadele29 / 51
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,15 / 0,29
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top11
İsabetli orta2
Topla buluşma404
Top kaybı69
Top kaptırma9
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi20
Uzaklaştırma12
Top kazanma29
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)58,06
En yüksek hız (km/sa)35,02
Maç / İlk 111 / 1
Dakika120
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet97 · %85
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele12 / 19
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu3
Uzaklaştırma3
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul2
Ofsayt0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum53
Teknik56
Taktik50
Savunma53
Yaratıcılık51

Karakteristikler

Güçlü yönler

22515

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 WSG Tirol – FK Austria Wien – – –
1 Kas 2026 FK Austria Wien – SK Rapid Wien 0–2 77' 6.9
27 Eki 2026 FK Austria Wien – TSV Hartberg 4–6 120' 6.8
23 Eki 2026 SCR Altach – FK Austria Wien 2–1 90' 6.7
17 Eki 2026 SV Ried – FK Austria Wien 3–2 90' 6.8
10 Eki 2026 FK Austria Wien – SK Sturm Graz 0–2 90' 7.5
19 Eyl 2026 Grazer AK 1902 – FK Austria Wien 2–2 79' 6.4
13 Eyl 2026 FK Austria Wien – SC Austria Lustenau 2–1 78' 6.9
16 May 2026 Wolfsberger AC – WSG Tirol 2–0 90' 6.6
9 May 2026 WSG Tirol – FC Blau Weiss Linz 1–1 90' 6.9
2 May 2026 Grazer AK 1902 – WSG Tirol 4–0 90' 6.8
25 Nis 2026 WSG Tirol – SV Ried 1–0 90' 7.0
21 Nis 2026 SCR Altach – WSG Tirol 0–0 90' 7.1
18 Nis 2026 WSG Tirol – SCR Altach 2–2 90' 7.0
11 Nis 2026 FC Blau Weiss Linz – WSG Tirol 5–0 90' 6.7

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 100k €
  1. Takımsız Yeni kulüp: Austria Wien
    Transfer
  2. Tirol Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  3. LASK Yeni kulüp: Tirol
    Transfer 100k €
  4. Altach Yeni kulüp: LASK
    Bonservissiz
  5. Vorarlberg U16 Yeni kulüp: Altach
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)24
Ortalama puan6,95
Son maç puanı6,91 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,95 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 6,8 6,7 6,8 7,5 6,4 6,9 6,6 6,9 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Austrian Bundesliga FK Austria Wien 6 (6) 504 0 0 6,87
2026 ÖFB Cup FK Austria Wien 1 (1) 120 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Austrian Bundesliga 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (101 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 28 Başarılı pas 92 Pas isabeti 91 İlerletici top taşıma 91 Başarılı çalım 19 Top kapma + pas arası 37 Reyting 78

32 maç · 2.875 dk

Valentino Müller: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,69
28
Başarılı pas / 90 dk 42,7
92
Pas isabeti %83,9
91
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,03
91
Başarılı çalım / 90 dk 0,41
19
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,69
37
Reyting 6,99
78

Nasıl hesaplıyoruz?