OrcaScore
20

Orta saha

Valentín Larralde

Takip et Karşılaştır
Maç
38
2.770 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,03
Asist
1
Ortalama reyting
6,69
Yaş25
Doğum tarihi15 Kas 2000
Boy170 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri360 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1116 / 14
Dakika1.069
Reyting6,71
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)12 (1)
Pas · isabet632 · %85
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası19 / 6
Kazanılan ikili mücadele48 / 93
Başarılı çalım11
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,10 / 0,21
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top35
İsabetli orta3
Topla buluşma808
Top kaybı156
Top kaptırma10
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi44
Uzaklaştırma12
Top kazanma59
Maruz kaldığı faul14
Yaptığı faul10
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 1122 / 20
Dakika1.701
Reyting6,68
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)27 (4)
Pas · isabet833 · %82
Kilit pas19
Top kapma / Pas arası21 / 11
Kazanılan ikili mücadele69 / 161
Başarılı çalım19
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,08 / 0,19
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top47
İsabetli orta2
Topla buluşma1.119
Top kaybı266
Top kaptırma29
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi60
Uzaklaştırma24
Top kazanma106
Maruz kaldığı faul20
Yaptığı faul20
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)200,99
En yüksek hız (km/sa)33,29

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum47
Teknik45
Taktik35
Savunma41
Yaratıcılık47

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Recoleta FC – Sportivo Ameliano 3–0 90' 7.0
25 Eki 2026 Sportivo Ameliano – Olimpia 2–3 62' 6.8
18 Eki 2026 Cerro Porteño – Sportivo Ameliano 2–2 – –
12 Eki 2026 CS 2 de Mayo – Sportivo Ameliano 1–0 66' 6.6
6 Eki 2026 Sportivo Ameliano – Rubio Ñu 1–2 60' 6.6
26 Eyl 2026 Nacional Asunción – Sportivo Ameliano 1–1 72' 6.7
19 Eyl 2026 Libertad – Sportivo Ameliano 1–1 76' 6.9
11 Eyl 2026 Sportivo Ameliano – Sportivo San Lorenzo 1–0 62' 6.9
7 Eyl 2026 Sportivo Luqueño – Sportivo Ameliano 1–2 90' 6.3
2 Eyl 2026 Sportivo Ameliano – Sportivo Trinidense 0–3 60' 6.5
31 Ağu 2026 Guaraní – Sportivo Ameliano 1–1 27' 6.7
22 Ağu 2026 Sportivo Ameliano – Recoleta FC 3–1 32' 6.6
17 Ağu 2026 Olimpia – Sportivo Ameliano 2–1 72' 6.6
8 Ağu 2026 Sportivo Ameliano – Cerro Porteño 1–0 74' 6.7
1 Ağu 2026 Sportivo Ameliano – CS 2 de Mayo 1–1 64' 6.5

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 14 kayıt
  1. Takımsız Yeni kulüp: Sportivo Ameliano
    Transfer
  2. Def y Justicia Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  3. Aldosivi Yeni kulüp: Def y Justicia
    Kiralık dönüşü
  4. Def y Justicia Yeni kulüp: Aldosivi
    Kiralık
  5. Kiralık dönüşü
  6. Kiralık
  7. O'Higgins Yeni kulüp: Def y Justicia
    Kiralık dönüşü
  8. Def y Justicia Yeni kulüp: O'Higgins
    Kiralık
  9. Kiralık dönüşü
  10. Kiralık
  11. Arsenal Yeni kulüp: Def y Justicia
    Kiralık dönüşü
  12. Def y Justicia Yeni kulüp: Arsenal
    Kiralık
  13. Transfer
  14. Defensa U19 Yeni kulüp: Defensa y Justicia Reserve
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan6,69
Son maç puanı7,031 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,69 Oca 2026 May 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 6,8 6,6 6,6 6,7 6,9 6,9 6,3 6,5 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Primera División, Apertura Sportivo Ameliano 22 (20) 1.701 0 1 6,68
2026 Primera División Sportivo Ameliano 16 (14) 1.069 0 0 6,71

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Primera División 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (58 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 36 Kilit pas 32 Başarılı pas 85 Pas isabeti 75 İlerletici top taşıma 42 Başarılı çalım 70 Top kapma + pas arası 10 Reyting 29

7 maç · 419 dk

Valentín Larralde: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
36
Kilit pas / 90 dk 0,86
32
Başarılı pas / 90 dk 47,3
85
Pas isabeti %84,6
75
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,29
42
Başarılı çalım / 90 dk 1,07
70
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,07
10
Reyting 6,66
29

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?