OrcaScore
22

Kaleci

Um Vichet

Takip et Karşılaştır
Maç
7
630 dk
Kurtarış
21
Yenilen gol
8
Ortalama reyting
7,39
Yaş32
Doğum tarihi27 Kas 1993
Boy177 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri49 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting7,53
Kurtarış / Yenilen gol7 / 2
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet78 · %65
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele4 / 4
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top14
İsabetli orta0
Topla buluşma113
Top kaybı27
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma8
Top kazanma34
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış5
Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting7,28
Kurtarış / Yenilen gol14 / 6
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet74 · %92
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele2 / 4
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top14
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma2
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Karakteristikler

Güçlü yönler

20

Milli takım

  • Cambodia6 maç · 0 gol · ilk maç Eki 2012

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Phnom Penh Crown – MOI Kompong Dewa FC 0–1 90' 6.2
29 Eki 2026 Phnom Penh Crown – Kitchee SC 2–0 90' 8.3
24 Eki 2026 Tiffy Army FC – Phnom Penh Crown 1–2 90' 6.2
15 Eki 2026 Gangwon FC – Phnom Penh Crown 1–2 90' 7.5
17 Eyl 2026 Phnom Penh Crown – Kuching City 2–1 90' 6.8
12 Eyl 2026 Angkor Tiger FC – Phnom Penh Crown 2–2 90' 7.5
5 Eyl 2026 Phnom Penh Crown – Nagaworld FC 2–2 90' 9.2
17 May 2026 Preah Khan Reach Svay Rieng FC – Phnom Penh Crown 1–2 90' 6.6
10 May 2026 Phnom Penh Crown – Nagaworld FC 3–0 90' 7.7
25 Nis 2026 MOI Kompong Dewa FC – Phnom Penh Crown 1–0 90' 6.8
12 Nis 2026 Phnom Penh Crown – Angkor Tiger FC 2–0 90' 7.2
4 Nis 2026 Phnom Penh Crown – Preah Khan Reach Svay Rieng FC 1–4 90' 6.2
22 Mar 2026 Nagaworld FC – Phnom Penh Crown 1–0 90' 7.3
15 Mar 2026 Phnom Penh Crown – Boeung Ket FC 1–2 – –
12 Mar 2026 Preah Khan Reach Svay Rieng FC – Phnom Penh Crown 2–1 – –

Kariyer ve transferler

2 kulüp · 7 kayıt
  1. Army FC Yeni kulüp: PPCFC
    Kiralık dönüşü
  2. PPCFC Yeni kulüp: Army FC
    Kiralık
  3. Army FC Yeni kulüp: PPCFC
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Cambodia Army Yeni kulüp: Army FC
    Transfer Belirtilmemiş
  5. Build Bright Yeni kulüp: Cambodia Army
    Transfer Belirtilmemiş
  6. Army FC Yeni kulüp: Build Bright
    Transfer Belirtilmemiş
  7. Defense M Youth Yeni kulüp: Army FC
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 29 Eki 2026
Maç (12 ay)14
Ortalama puan7,19
Son maç puanı8,329 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,19 Ara 2025 May 2026 Eki 2026 8,3

Son 10 maç

8,3 6,2 7,5 6,8 7,5 9,2 6,6 7,7 6,8 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Cambodian Premier League Phnom Penh Crown 4 (4) 360 0 0 7,28
2026 AFC Champions League Two Phnom Penh Crown 3 (3) 270 0 0 7,53

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Cambodian Premier League 2024 · kaleciler arasında yüzdelik (26 oyuncu)

Karşılaştır
50 Kurtarış 12 Kurtarış yüzdesi 87 Önlenen gol 50 Gol yememe oranı 90 Pas isabeti 42 Başarılı uzun top 37 Reyting 60

6 maç · 540 dk

Um Vichet: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Kurtarış / 90 dk 2,67
12
Kurtarış yüzdesi %76,2
87
Önlenen gol / 90 dk 0,00
50
Gol yememe oranı %50,0
90
Pas isabeti %82,9
42
Başarılı uzun top / 90 dk 2,67
37
Reyting 6,97
60

Nasıl hesaplıyoruz?