OrcaScore
5

Defans

Uku Korre

  • Nõmme Kalju
  • Estonia
  • 26 yaş
  • 184 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
21
1.704 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
7,01
Yaş26
Doğum tarihi19 Nis 2000
Boy184 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri190 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1120 / 17
Dakika1.614
Reyting7,01
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)15 (2)
Pas · isabet906 · %88
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele172 / 288
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top58
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu43
Uzaklaştırma42
Top kazanma186
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul26
Ofsayt2
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting6,50
Gol / Asist– / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)– / –
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting7,10
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet68 · %94
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele6 / 8
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top9
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma6
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum34
Teknik46
Taktik48
Savunma60
Yaratıcılık40

Karakteristikler

Güçlü yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Nõmme Kalju – FC Kuressaare 1–0 – –
28 Eki 2026 Paide Linnameeskond – Nõmme Kalju 0–2 3' –
25 Eki 2026 Nõmme Kalju – Flora Tallinn 2–1 12' 6.6
13 Eki 2026 Pärnu JK Vaprus – Nõmme Kalju 2–2 45' 6.5
10 Eki 2026 Nõmme Kalju – Harju Jalgpallikool 0–1 90' 7.7
20 Eyl 2026 Tartu JK Tammeka – Nõmme Kalju 1–3 90' 7.1
12 Eyl 2026 Nõmme Kalju – Narva Trans 2–0 90' 6.7
8 Eyl 2026 Nõmme Kalju – FC Nõmme United 1–2 90' 6.7
5 Eyl 2026 Flora Tallinn – Nõmme Kalju 2–1 90' 6.8
30 Ağu 2026 Nõmme Kalju – FCI Levadia Tallinn 2–3 90' 6.7
26 Ağu 2026 Narva Trans – Nõmme Kalju 2–0 90' 6.5
22 Ağu 2026 Harju Jalgpallikool – Nõmme Kalju 1–0 90' 7.1
16 Ağu 2026 Nõmme Kalju – Pärnu JK Vaprus 3–1 90' 7.2
8 Ağu 2026 Narva Trans – Nõmme Kalju 0–2 – –
2 Ağu 2026 Nõmme Kalju – Tartu JK Tammeka 5–1 – –

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 3 kayıt
  1. Pärnu Yeni kulüp: Kalju
    Bonservissiz
  2. Transfer Belirtilmemiş
  3. Pärnu JK U17 Yeni kulüp: Pärnu Jalgpalliklubi
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 5 Kas 2026
Maç (12 ay)21
Ortalama puan6,99
Son maç puanı6,625 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,99 Nis 2026 Ağu 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,5 7,7 7,1 6,7 6,7 6,8 6,7 6,5 7,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Premium Liiga Nõmme Kalju 20 (17) 1.614 0 0 7,01
2026 Esiliiga Nõmme Kalju U21 1 (1) 90 0 0 7,10
2026 Eesti Karikas Nõmme Kalju – – – – 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Premium Liiga 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (78 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 85 Pas arası 49 Uzaklaştırma 61 Kazanılan hava topu 80 İkili mücadele başarısı 67 Pas isabeti 64 İlerletici top taşıma 50 Reyting 40

28 maç · 2.370 dk

Uku Korre: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,61
85
Pas arası / 90 dk 2,05
49
Uzaklaştırma / 90 dk 2,73
61
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,35
80
İkili mücadele başarısı %39,5
67
Pas isabeti %84,2
64
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,68
40

Nasıl hesaplıyoruz?