OrcaScore
21

Orta saha

Udanta Singh

  • FC Goa
  • India
  • 30 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
18
1.440 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,81
Yaş30
Doğum tarihi14 Haz 1996
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri190 B €
Sözleşme bitişi31 May 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 3
Dakika264
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet133 · %81
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası5 / 3
Kazanılan ikili mücadele15 / 22
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,22 / 0,17
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta1
Topla buluşma192
Top kaybı39
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi13
Uzaklaştırma4
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)17,91
En yüksek hız (km/sa)35,61
Maç / İlk 1112 / 12
Dakika1.073
Reyting6,84
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)16 (4)
Pas · isabet414 · %85
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası18 / 10
Kazanılan ikili mücadele56 / 96
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top21
İsabetli orta3
Topla buluşma607
Top kaybı129
Top kaptırma9
Kazanılan hava topu16
Kazanılan yer ikilisi40
Uzaklaştırma19
Top kazanma44
Maruz kaldığı faul18
Yaptığı faul7
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)107,24
En yüksek hız (km/sa)33,81
Maç / İlk 113 / 1
Dakika103
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet29 · %69
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele6 / 16
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta4
Kazanılan hava topu2
Uzaklaştırma1
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum46
Teknik46
Taktik37
Savunma48
Yaratıcılık49

Milli takım

  • India55 maç · 3 gol · ilk maç Mar 2016

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Inter Kashi FC – FC Goa 1–2 90' 7.1
28 Eki 2026 FC Goa – SC Delhi 1–1 84' 6.3
23 Eki 2026 FC Goa – Al Qadsia SC 1–2 90' 5.5
20 Eki 2026 Fortis FC – FC Goa 1–2 90' 7.4
17 Eki 2026 FC Goa – Regar-TadAZ 1–2 54' 6.6
10 Eki 2026 FC Goa – Chennaiyin FC 1–1 90' 6.7
12 Ağu 2026 Arkadag FK – FC Goa 3–0 – –
18 May 2026 Kerala Blasters – FC Goa 2–1 90' 7.1
9 May 2026 FC Goa – Mohun Bagan 1–1 88' 6.9
1 May 2026 Jamshedpur FC – FC Goa 2–0 90' 6.8
24 Nis 2026 NorthEast United FC – FC Goa 0–2 90' 6.9
10 Nis 2026 FC Goa – Odisha FC 3–1 90' 6.6
4 Nis 2026 FC Goa – Bengaluru FC 0–2 90' 6.7
22 Mar 2026 Chennaiyin FC – FC Goa 1–1 90' 7.3
16 Mar 2026 Punjab FC – FC Goa 1–1 85' 6.3

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 4 kayıt
  1. Bengaluru Yeni kulüp: Goa
    Bonservissiz
  2. Mumbai City Yeni kulüp: Bengaluru
    Kiralık dönüşü
  3. Bengaluru Yeni kulüp: Mumbai City
    Kiralık
  4. Tata FA U18 Yeni kulüp: Bengaluru
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)19
Ortalama puan6,75
Son maç puanı7,11 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,75 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 7,1

Son 10 maç

7,1 6,3 5,5 7,4 6,6 6,7 7,1 6,9 6,8 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Indian Super League FC Goa 12 (12) 1.073 0 0 6,84
2026 AFC Asian Cup Qual. India 3 (1) 103 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Indian Super League 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (94 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 38 Başarılı pas 64 Pas isabeti 86 İlerletici top taşıma 57 Başarılı çalım 32 Top kapma + pas arası 56 Reyting 62

12 maç · 1.073 dk

Udanta Singh: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,84
38
Başarılı pas / 90 dk 29,4
64
Pas isabeti %84,5
86
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,17
57
Başarılı çalım / 90 dk 0,34
32
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,35
56
Reyting 6,84
62

Nasıl hesaplıyoruz?