OrcaScore
11

Orta saha

Tyrese Noslin

  • Barnsley
  • Curacao
  • 24 yaş
  • 182 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
14
1.022 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,09
Asist
0
Ortalama reyting
6,61
Yaş24
Doğum tarihi11 Eyl 2002
Boy182 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri775 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1111 / 9
Dakika802
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)27 (3)
Pas · isabet259 · %66
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası18 / 9
Kazanılan ikili mücadele51 / 115
Başarılı çalım10
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,15 / 1,27
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top11
İsabetli orta8
Topla buluşma582
Top kaybı174
Top kaptırma14
Kazanılan hava topu11
Kazanılan yer ikilisi40
Uzaklaştırma24
Top kazanma43
Maruz kaldığı faul12
Yaptığı faul14
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)90,55
En yüksek hız (km/sa)33,55
Maç / İlk 111 / 0
Dakika45
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet11 · %64
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 6
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,05 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma19
Top kaybı7
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma0
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika175
Reyting6,80
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet47 · %64
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 3
Kazanılan ikili mücadele6 / 20
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,42 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%25
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma116
Top kaybı36
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma9
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 3 kayıt · toplam bonservis 300k €
  1. Telstar Yeni kulüp: Barnsley
    Transfer 300k €
  2. Almere City Yeni kulüp: Telstar
    Bonservissiz
  3. Ajax Youth Yeni kulüp: Almere City FC
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)45
Ortalama puan6,64
Son maç puanı6,624 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,64 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,2 6,7 6,4 6,3 7,3 6,6 6,1 5,9 7,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League One Barnsley 11 (9) 802 0 0 6,60
2026 EFL Cup Barnsley 2 (2) 175 1 0 6,80
2026 CONCACAF Nations League Curaçao 1 (0) 45 0 0 6,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League One 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (90 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 87 Pas arası 42 Uzaklaştırma 11 Kazanılan hava topu 4 İkili mücadele başarısı 5 Pas isabeti 20 İlerletici top taşıma 95 Reyting 29

6 maç · 497 dk

Tyrese Noslin: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,54
87
Pas arası / 90 dk 0,91
42
Uzaklaştırma / 90 dk 2,72
11
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,91
4
İkili mücadele başarısı %44,9
5
Pas isabeti %67,1
20
İlerletici top taşıma / 90 dk 2,35
95
Reyting 6,67
29

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?