OrcaScore
20

Forvet

Tuva Espås

Takip et Karşılaştır
Maç
22
1.643 dk
Gol
9
G+A / 90 dk: 0,60
Asist
2
Ortalama reyting
6,88
Yaş27
Doğum tarihi22 Mar 1999
Boy–
Kilo–

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 7
Dakika511
Reyting6,90
Gol / Asist4 / 0
Şut (isabetli)10 (7)
Pas · isabet63 · %59
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele17 / 39
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist3,82 / 0,33
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%40
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta1
Topla buluşma125
Top kaybı60
Top kaptırma7
Kazanılan hava topu10
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma2
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul8
Ofsayt8
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika115
Reyting6,35
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet11 · %73
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele9 / 28
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma0
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 1113 / 12
Dakika1.017
Reyting6,95
Gol / Asist5 / 2
Şut (isabetli)26 (11)
Pas · isabet125 · %74
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele68 / 177
Başarılı çalım11
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%19
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu6
Uzaklaştırma1
Top kazanma30
Maruz kaldığı faul15
Yaptığı faul11
Ofsayt12
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum57
Teknik51
Taktik33
Savunma29
Yaratıcılık38

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Wolverhampton W.F.C. – Nottingham Forest 1–4 81' 8.0
1 Kas 2026 Nottingham Forest – Burnley FC Women 4–0 46' 6.1
25 Eki 2026 Nottingham Forest – Newcastle United WFC 2–2 61' 6.9
18 Eki 2026 Sheffield United Women – Nottingham Forest 4–2 69' 6.6
4 Eki 2026 Nottingham Forest – Burnley FC Women 2–0 73' 7.6
27 Eyl 2026 Southampton FC Women – Nottingham Forest 1–1 75' 6.4
23 Eyl 2026 Nottingham Forest – Aston Villa 0–2 – –
20 Eyl 2026 Durham W.F.C. – Nottingham Forest 1–2 71' 6.2
13 Eyl 2026 Nottingham Forest – Watford FC Women 2–2 61' 6.9
6 Eyl 2026 Ipswich Town Women – Nottingham Forest 1–1 89' 6.3
19 Ağu 2026 Vålerenga – Hønefoss BK 2–1 – –
14 Ağu 2026 Bodø/Glimt – Vålerenga 1–4 19' 6.7
20 Haz 2026 Rosenborg Kvinner – Vålerenga 3–2 90' 7.2
17 Haz 2026 Vålerenga – Aalesunds Fotballklubb 1–2 – –
13 Haz 2026 Vålerenga – SK Brann Kvinner 0–3 90' 6.4

Son 12 ay form

Güncelleme: 3 Kas 2026
Maç (12 ay)21
Ortalama puan6,83
Son maç puanı6,11 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,83 Mar 2026 Haz 2026 Kas 2026 6,1

Son 10 maç

6,1 6,9 6,6 7,6 6,4 6,2 6,9 6,3 6,7 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Toppserien, Women Vålerenga 13 (12) 1.017 5 2 6,95
2026 Women's Super League 2 Nottingham Forest 7 (7) 511 4 0 6,90
2026 FA Women's League Cup Nottingham Forest 2 (2) 115 0 0 6,35

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Women's Super League 2 2026 · forvetler arasında yüzdelik (9 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 61 xG 83 Şut 28 xA 61 Kilit pas 50 Başarılı çalım 72 Kazanılan hava topu 50 Reyting 39

5 maç · 369 dk

Tuva Espås: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,49
61
xG / 90 dk 0,59
83
Şut / 90 dk 1,95
28
xA / 90 dk 0,08
61
Kilit pas / 90 dk 0,98
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,98
72
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,95
50
Reyting 6,68
39

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?