OrcaScore
17

Forvet

Tomás Conechny

  • Racing Club
  • Argentina
  • 28 yaş
  • 170 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
40
2.180 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 0,37
Asist
4
Ortalama reyting
6,65
Yaş28
Doğum tarihi30 Mar 1998
Boy170 cm
Kilo65 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri2,3 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1130 / 18
Dakika1.705
Reyting6,66
Gol / Asist4 / 3
Şut (isabetli)34 (13)
Pas · isabet558 · %70
Kilit pas27
Top kapma / Pas arası29 / 11
Kazanılan ikili mücadele120 / 285
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist2,41 / 1,25
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat5
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%12
Kafa golü3
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta5
Topla buluşma901
Top kaybı319
Top kaptırma24
Kazanılan hava topu76
Kazanılan yer ikilisi44
Uzaklaştırma20
Top kazanma69
Maruz kaldığı faul12
Yaptığı faul31
Ofsayt17
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)191,84
En yüksek hız (km/sa)35,87
Maç / İlk 116 / 2
Dakika221
Reyting6,58
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)7 (2)
Pas · isabet83 · %76
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası3 / 0
Kazanılan ikili mücadele21 / 35
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,28 / 0,68
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta2
Topla buluşma121
Top kaybı35
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma1
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul6
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)26,01
En yüksek hız (km/sa)34,55
Maç / İlk 114 / 3
Dakika254
Reyting–
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Kafa golü1

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum60
Teknik42
Taktik40
Savunma35
Yaratıcılık50

Karakteristikler

Zayıf yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Barracas Central – Racing Club – – –
31 Eki 2026 Racing Club – Aldosivi 2–1 90' 7.5
26 Eki 2026 River Plate – Racing Club 1–0 83' 7.1
18 Eki 2026 Racing Club – CA Independiente 1–1 72' 6.9
12 Eki 2026 Racing Club – Club Atlético Belgrano 0–2 72' 6.5
5 Eki 2026 Estudiantes de Río Cuarto – Racing Club 1–2 89' 7.9
27 Eyl 2026 Racing Club – Boca Juniors 2–3 78' 6.1
19 Eyl 2026 Racing Club – Sarmiento 3–1 – –
14 Eyl 2026 Huracán – Racing Club 2–1 – –
7 Eyl 2026 Racing Club – Atlético Tucumán 1–2 45' 6.4
31 Ağu 2026 Independiente Rivadavia – Racing Club 3–1 63' 6.6
24 Ağu 2026 Racing Club – Boca Juniors 1–1 73' 6.2
20 Ağu 2026 Racing Club – Club Atlético Belgrano 1–0 66' 7.7
15 Ağu 2026 Racing Club – Banfield 0–1 90' 6.5
10 Ağu 2026 Argentinos Juniors – Racing Club 2–1 8' 6.4

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 13 kayıt · toplam bonservis 10.2M €
  1. Alavés Yeni kulüp: Racing
    Transfer 3M €
  2. Godoy Cruz Yeni kulüp: Alavés
    Transfer 3.5M €
  3. Almagro Yeni kulüp: Godoy Cruz
    Transfer 600k €
  4. Dep. Maldonado Yeni kulüp: Almagro
    Bonservissiz
  5. Portland Yeni kulüp: Dep. Maldonado
    Bonservissiz
  6. Kiralık dönüşü
  7. Kiralık
  8. Transfer 3.1M €
  9. Kiralık dönüşü
  10. Kiralık dönüşü
  11. Kiralık
  12. Kiralık
  13. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)43
Ortalama puan6,67
Son maç puanı7,531 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,67 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,5

Son 10 maç

7,5 7,1 6,9 6,5 7,9 6,1 6,4 6,6 6,2 7,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Profesional de Fútbol Racing Club 30 (18) 1.705 4 3 6,66
2026 Copa Argentina Racing Club 4 (3) 254 1 1 –
2026 CONMEBOL Sudamericana Racing Club 6 (2) 221 0 0 6,58

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Copa de la Liga Profesional 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (181 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 62 Başarılı pas 36 Pas isabeti 14 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 84 Top kapma + pas arası 3 Reyting 92

14 maç · 1.084 dk

Tomás Conechny: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,33
62
Başarılı pas / 90 dk 24,2
36
Pas isabeti %70,9
14
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 2,24
84
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,83
3
Reyting 7,16
92

Nasıl hesaplıyoruz?