OrcaScore
4

Orta saha

Tom Pett

Takip et Karşılaştır
Maç
12
621 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,71
Yaş34
Doğum tarihi3 Ara 1991
Boy173 cm
Kilo70 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri70 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 3
Dakika379
Reyting6,69
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet182 · %79
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası7 / 9
Kazanılan ikili mücadele20 / 40
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,15 / 0,14
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta4
Topla buluşma256
Top kaybı54
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi16
Uzaklaştırma6
Top kazanma29
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)37,71
En yüksek hız (km/sa)35,60
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,85
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet113 · %88
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele11 / 17
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta2
Topla buluşma141
Top kaybı20
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma2
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika62
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet16 · %94
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 3
Kazanılan ikili mücadele2 / 6
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma27
Top kaybı3
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma0
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum49
Teknik53
Taktik45
Savunma53
Yaratıcılık50

Karakteristikler

Zayıf yönler

13

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Oldham Athletic – Crawley Town 0–1 72' 7.0
24 Eki 2026 Barnet – Oldham Athletic 1–1 – –
20 Eki 2026 Walsall – Oldham Athletic 3–0 51' 6.4
17 Eki 2026 Oldham Athletic – Cheltenham Town 4–1 83' 7.3
13 Eki 2026 Oldham Athletic – Leeds U21 4–2 90' 6.7
10 Eki 2026 Oldham Athletic – Accrington Stanley 0–0 76' 6.6
26 Eyl 2026 Oldham Athletic – Salford City 1–4 – –
22 Eyl 2026 Oldham Athletic – Fleetwood Town 1–0 90' 7.0
19 Eyl 2026 Rochdale – Oldham Athletic 2–0 – –
12 Eyl 2026 Oldham Athletic – Chesterfield 1–2 24' 6.5
5 Eyl 2026 Tranmere Rovers – Oldham Athletic 2–0 – –
1 Eyl 2026 Fleetwood Town – Oldham Athletic 1–1 23' 6.5
29 Ağu 2026 Oldham Athletic – Swindon Town 3–0 10' 6.8
22 Ağu 2026 Colchester United – Oldham Athletic 2–1 38' 6.4
15 Ağu 2026 Oldham Athletic – Port Vale 2–0 2' –

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 11 kayıt
  1. Cheltenham Yeni kulüp: Oldham
    Bonservissiz
  2. Oldham Yeni kulüp: Cheltenham
    Kiralık dönüşü
  3. Cheltenham Yeni kulüp: Oldham
    Kiralık
  4. Takımsız Yeni kulüp: Cheltenham
    Bonservissiz
  5. Port Vale Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  6. Stevenage Yeni kulüp: Port Vale
    Bonservissiz
  7. Takımsız Yeni kulüp: Stevenage
    Transfer
  8. Lincoln Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  9. Stevenage Yeni kulüp: Lincoln
    Transfer Belirtilmemiş
  10. Wealdstone Yeni kulüp: Stevenage
    Transfer Belirtilmemiş
  11. Potters Bar Yeni kulüp: Wealdstone
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)43
Ortalama puan6,86
Son maç puanı7,031 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,86 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 6,4 7,3 6,7 6,6 7,0 6,5 6,5 6,8 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Oldham Athletic 9 (3) 379 0 0 6,69
2026 Football League Trophy Oldham Athletic 2 (2) 180 0 0 6,85
2026 EFL Cup Oldham Athletic 1 (1) 62 0 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

National League 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (268 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 99 Kilit pas 99 Başarılı pas 86 Pas isabeti 58 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 41 Top kapma + pas arası 85 Reyting 96

24 maç · 1.981 dk

Tom Pett: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,30
99
Kilit pas / 90 dk 2,09
99
Başarılı pas / 90 dk 33,9
86
Pas isabeti %77,3
58
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,95
41
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,09
85
Reyting 7,31
96

Nasıl hesaplıyoruz?