OrcaScore
9

Forvet

Tom Bradshaw

Takip et Karşılaştır
Maç
16
620 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,29
Asist
0
Ortalama reyting
6,46
Yaş34
Doğum tarihi27 Tem 1992
Boy178 cm
Kilo69 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri180 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 2
Dakika160
Reyting5,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet19 · %74
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 25
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma41
Top kaybı21
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma0
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 1114 / 4
Dakika460
Reyting6,54
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)10 (6)
Pas · isabet86 · %53
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele38 / 94
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 1
Beklenen gol / asist1,34 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma165
Top kaybı72
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu29
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma7
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul7
Ofsayt4
Kazandırdığı penaltı2
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)56,60
En yüksek hız (km/sa)35,01

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum54
Teknik40
Taktik43
Savunma32
Yaratıcılık38

Karakteristikler

Zayıf yönler

14

Milli takım

  • Wales8 maç · 0 gol · ilk maç Mar 2016

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Swindon Town – Rotherham United 2–1 14' 6.5
24 Eki 2026 Rotherham United – Shrewsbury Town 3–3 28' 7.4
20 Eki 2026 Rotherham United – Newport County 2–2 9' 6.5
17 Eki 2026 Fleetwood Town – Rotherham United 2–0 54' 6.3
10 Eki 2026 Rotherham United – Gillingham 1–4 29' 6.8
6 Eki 2026 Rotherham United – Bradford City 0–4 90' 5.3
3 Eki 2026 Exeter City – Rotherham United 1–0 32' 6.3
26 Eyl 2026 Rotherham United – Crewe Alexandra 1–1 57' 6.1
22 Eyl 2026 York City – Rotherham United 5–6 70' 6.5
19 Eyl 2026 Northampton Town – Rotherham United 0–1 23' 6.4
12 Eyl 2026 Rotherham United – Salford City 3–3 24' 6.2
5 Eyl 2026 Bristol Rovers – Rotherham United 1–0 51' 6.1
1 Eyl 2026 Tranmere Rovers – Rotherham United 2–2 23' 7.5
29 Ağu 2026 Rotherham United – Chesterfield 2–1 64' 6.6
22 Ağu 2026 Rotherham United – York City 1–1 34' 6.4

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 11 kayıt · toplam bonservis 1.9M €
  1. Oxford Utd Yeni kulüp: Rotherham
    Bonservissiz
  2. Barnsley Yeni kulüp: Oxford Utd
    Kiralık dönüşü
  3. Oxford Utd Yeni kulüp: Barnsley
    Kiralık
  4. Millwall Yeni kulüp: Oxford Utd
    Transfer Belirtilmemiş
  5. Barnsley Yeni kulüp: Millwall
    Transfer 1.1M €
  6. Millwall Yeni kulüp: Barnsley
    Kiralık dönüşü
  7. Barnsley Yeni kulüp: Millwall
    Kiralık
  8. Walsall Yeni kulüp: Barnsley
    Transfer 780k €
  9. Shrewsbury Yeni kulüp: Walsall
    Transfer Belirtilmemiş
  10. Shrewsbury U18 Yeni kulüp: Shrewsbury
    Transfer
  11. Aberystwyth Yth Yeni kulüp: Aberystwyth DVP
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)37
Ortalama puan6,41
Son maç puanı6,531 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,41 Ara 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 7,4 6,5 6,3 6,8 5,3 6,3 6,1 6,5 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Rotherham United 14 (4) 460 2 0 6,54
2026 Football League Trophy Rotherham United 2 (2) 160 0 0 5,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · forvetler arasında yüzdelik (47 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 50 xG 25 Şut 39 xA 37 Kilit pas 22 Başarılı çalım 6 Kazanılan hava topu 86 Reyting 18

8 maç · 308 dk

Tom Bradshaw: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,29
50
xG / 90 dk 0,00
25
Şut / 90 dk 2,05
39
xA / 90 dk 0,00
37
Kilit pas / 90 dk 0,58
22
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
6
Kazanılan hava topu / 90 dk 5,55
86
Reyting 6,45
18

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?