OrcaScore
13

Orta saha

Tobi Adebayo-Rowling

  • Rochdale
  • England
  • 29 yaş
  • 184 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
13
911 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,46
Yaş29
Doğum tarihi16 Kas 1996
Boy184 cm
Kilo68 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri170 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 2
Dakika130
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet128 · %95
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 2
Kazanılan ikili mücadele4 / 6
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma146
Top kaybı10
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma1
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 119 / 7
Dakika601
Reyting6,49
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet329 · %84
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası15 / 5
Kazanılan ikili mücadele31 / 64
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 2
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,24 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta1
Topla buluşma491
Top kaybı86
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu10
Kazanılan yer ikilisi21
Uzaklaştırma23
Top kazanma34
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul10
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)65,44
En yüksek hız (km/sa)34,79
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet88 · %89
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası7 / 4
Kazanılan ikili mücadele18 / 31
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta2
Topla buluşma148
Top kaybı25
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi12
Uzaklaştırma8
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum47
Teknik56
Taktik29
Savunma44
Yaratıcılık48

Karakteristikler

Zayıf yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
20 Eki 2026 Rochdale – Grimsby Town 2–2 45' 7.0
17 Eki 2026 Crewe Alexandra – Rochdale 3–2 90' 6.2
10 Eki 2026 Tranmere Rovers – Rochdale 1–1 90' 6.3
6 Eki 2026 Huddersfield Town – Rochdale 5–0 67' 6.0
26 Eyl 2026 Fleetwood Town – Rochdale 1–2 69' 6.4
22 Eyl 2026 Rochdale – Liverpool U21 9–10 63' 6.6
19 Eyl 2026 Rochdale – Oldham Athletic 2–0 23' 6.7
12 Eyl 2026 Walsall – Rochdale 0–0 14' 7.1
5 Eyl 2026 Rochdale – Gillingham 1–4 – –
1 Eyl 2026 Rochdale – Shrewsbury Town 3–0 90' 6.7
29 Ağu 2026 Colchester United – Rochdale 1–0 – –
22 Ağu 2026 Rochdale – Crawley Town 1–2 90' 6.3
15 Ağu 2026 Newport County – Rochdale 3–0 90' 5.7
8 Ağu 2026 Bradford City – Rochdale 2–0 90' 6.3
1 Ağu 2026 Tranmere Rovers – Rochdale 3–4 90' 6.7

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 10 kayıt · toplam bonservis 18k €
  1. Notts County Yeni kulüp: Rochdale
    Bonservissiz
  2. Ebbsfleet Yeni kulüp: Notts County
    Bonservissiz
  3. Bonservissiz
  4. Bonservissiz
  5. Kiralık dönüşü
  6. Kiralık
  7. Cork City Yeni kulüp: Bromley
    Transfer Belirtilmemiş
  8. Sligo Rovers Yeni kulüp: Cork City
    Transfer 18k €
  9. Bonservissiz
  10. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 4 Kas 2026
Maç (12 ay)29
Ortalama puan6,73
Son maç puanı7,020 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,73 Ara 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 6,2 6,3 6,0 6,4 6,6 6,7 7,1 6,7 6,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Rochdale 9 (7) 601 0 0 6,49
2026 EFL Cup Rochdale 2 (2) 180 0 0 6,50
2026 Football League Trophy Rochdale 2 (2) 130 0 0 6,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (101 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 97 Pas arası 39 Uzaklaştırma 23 Kazanılan hava topu 6 İkili mücadele başarısı 28 Pas isabeti 74 İlerletici top taşıma 52 Reyting 27

5 maç · 286 dk

Tobi Adebayo-Rowling: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 3,15
97
Pas arası / 90 dk 0,94
39
Uzaklaştırma / 90 dk 3,46
23
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,94
6
İkili mücadele başarısı %52,9
28
Pas isabeti %80,8
74
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,63
52
Reyting 6,64
27

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?