OrcaScore
21

Defans

Timothy Castagne

  • Fulham
  • Belgium
  • 30 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
14
1.159 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,08
Asist
1
Ortalama reyting
6,83
Yaş30
Doğum tarihi5 Ara 1995
Boy185 cm
Kilo82 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri7,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 8
Dakika677
Reyting6,78
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)5 (2)
Pas · isabet413 · %85
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası14 / 8
Kazanılan ikili mücadele33 / 73
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,72 / 0,97
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top10
İsabetli orta1
Topla buluşma585
Top kaybı94
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi24
Uzaklaştırma22
Top kazanma31
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul12
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)88,94
En yüksek hız (km/sa)33,48
Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting6,65
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet123 · %81
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası4 / 3
Kazanılan ikili mücadele8 / 19
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,02 / 0,22
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta2
Topla buluşma175
Top kaybı34
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma13
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)42,89
En yüksek hız (km/sa)35,63
Maç / İlk 112 / 1
Dakika122
Reyting7,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet124 · %93
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası4 / 1
Kazanılan ikili mücadele5 / 9
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,48
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma157
Top kaybı18
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma2
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum44
Teknik45
Taktik59
Savunma76
Yaratıcılık56

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Milli takım

  • Belgium73 maç · 2 gol · ilk maç Eyl 2018

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
12 Kas 2026 Türkiye – Belgium – – –
31 Eki 2026 Aston Villa – Fulham 1–1 87' 7.2
28 Eki 2026 Fulham – Crystal Palace 0–1 32' 7.2
24 Eki 2026 Coventry City – Fulham 0–1 90' 7.0
17 Eki 2026 Fulham – Hull City 1–0 90' 7.6
10 Eki 2026 Ipswich Town – Fulham 2–1 – –
5 Eki 2026 France – Belgium 4–1 90' 6.3
2 Eki 2026 Belgium – Türkiye 3–0 90' 7.5
28 Eyl 2026 Belgium – France 0–1 90' 6.1
25 Eyl 2026 Italy – Belgium 0–2 90' 6.7
20 Eyl 2026 Fulham – Manchester United 1–1 90' 6.0
15 Eyl 2026 West Ham United – Fulham 2–3 90' 7.6
12 Eyl 2026 Liverpool FC – Fulham 0–0 72' 6.7
5 Eyl 2026 Fulham – Crystal Palace 2–3 90' 6.5
30 Ağu 2026 Sunderland – Fulham 1–0 68' 6.6

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 40.4M €
  1. Leicester Yeni kulüp: Fulham
    Transfer 13M €
  2. Atalanta Yeni kulüp: Leicester
    Transfer 20.9M €
  3. Genk Yeni kulüp: Atalanta
    Transfer 6.5M €
  4. Jong KRC Genk U23 Yeni kulüp: Genk
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)51
Ortalama puan6,86
Son maç puanı7,231 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,86 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 7,2

Son 10 maç

7,2 7,2 7,0 7,6 6,3 7,5 6,1 6,7 6,0 7,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Premier League Fulham 8 (8) 677 0 1 6,78
2026 UEFA Nations League Belgium 4 (4) 360 0 0 6,65
2026 EFL Cup Fulham 2 (1) 122 0 0 7,40

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

FIFA World Cup 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (12 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 88 Pas arası 79 Uzaklaştırma 29 Kazanılan hava topu 46 İkili mücadele başarısı 50 Pas isabeti 13 İlerletici top taşıma 4 Reyting 50

6 maç · 478 dk

Timothy Castagne: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,64
88
Pas arası / 90 dk 1,51
79
Uzaklaştırma / 90 dk 2,45
29
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,32
46
İkili mücadele başarısı %59,0
50
Pas isabeti %86,1
13
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,19
4
Reyting 6,97
50

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?