OrcaScore
21

Defans

Thomas Williams

Takip et Karşılaştır
Maç
15
1.301 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,14
Asist
2
Ortalama reyting
6,89
Yaş22
Doğum tarihi15 Ağu 2004
Boy191 cm
Kilo77 kg
Piyasa değeri170 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet132 · %91
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 3
Kazanılan ikili mücadele3 / 10
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma158
Top kaybı15
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma13
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 1111 / 11
Dakika941
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 2
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet638 · %91
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası14 / 24
Kazanılan ikili mücadele41 / 69
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,10 / 0,38
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top44
İsabetli orta0
Topla buluşma764
Top kaybı66
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi29
Uzaklaştırma41
Top kazanma37
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul14
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)90,33
En yüksek hız (km/sa)35,57
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting7,15
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet134 · %91
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 2
Kazanılan ikili mücadele9 / 12
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma144
Top kaybı13
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma3
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,15
En yüksek hız (km/sa)34,23

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum36
Teknik46
Taktik55
Savunma69
Yaratıcılık39

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
12 Eki 2026 New York Red Bulls II – Huntsville City FC 3–1 90' 6.2
20 Eyl 2026 New York Red Bulls II – Huntsville City FC 1–2 90' 6.7
14 Eyl 2026 Inter Miami CF II – Huntsville City FC 1–4 90' 6.7
10 Eyl 2026 Huntsville City FC – Chattanooga FC 1–2 90' 7.0
31 Ağu 2026 New England Revolution II – Huntsville City FC 1–4 90' 6.9
24 Ağu 2026 Huntsville City FC – Columbus Crew 2 1–0 90' 7.4
13 Ağu 2026 CF Monterrey – Nashville SC 2–1 90' 6.2
6 Ağu 2026 Nashville SC – Club León 0–1 90' 7.0
2 Ağu 2026 Huntsville City FC – Crown Legacy FC 1–3 90' 6.6
27 Tem 2026 Orlando City B – Huntsville City FC 0–1 90' 7.4
26 Tem 2026 Orlando City SC – Nashville SC 1–0 – –
23 Tem 2026 Nashville SC – CF Montréal 1–0 – –
18 Tem 2026 Nashville SC – Atlanta United 1–0 – –
18 May 2026 Nashville SC – Los Angeles FC 3–2 – –
14 May 2026 Huntsville City FC – FC Cincinnati 2 4–0 62' 7.0

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 4 kayıt
  1. Orlando Yeni kulüp: Nashville
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Transfer
  3. Kiralık dönüşü
  4. Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 15 Eki 2026
Maç (12 ay)15
Ortalama puan6,89
Son maç puanı6,212 Eki 2026
Kaçırılan maç4
5 6 7 8 6,89 Şub 2026 Ağu 2026 Eki 2026 6,2

Son 10 maç

6,2 6,7 6,7 7,0 6,9 7,4 6,2 7,0 6,6 7,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Next Pro Huntsville City FC 11 (11) 941 0 2 6,90
2026 CONCACAF Champions Cup Nashville SC 2 (2) 180 0 0 7,15
2026 Leagues Cup Nashville SC 2 (2) 180 0 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS Next Pro 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (242 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 16 Pas arası 41 Uzaklaştırma 71 Kazanılan hava topu 51 İkili mücadele başarısı 100 Pas isabeti 80 İlerletici top taşıma 50 Reyting 60

27 maç · 2.315 dk

Thomas Williams: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,04
16
Pas arası / 90 dk 1,56
41
Uzaklaştırma / 90 dk 2,49
71
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,24
51
İkili mücadele başarısı %68,1
100
Pas isabeti %89,8
80
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,73
60

Nasıl hesaplıyoruz?