OrcaScore
3

Defans

Thomas Galdames

Takip et Karşılaştır
Maç
10
661 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,63
Yaş27
Doğum tarihi20 Kas 1998
Boy182 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri970 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 0
Dakika59
Reyting6,47
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet10 · %20
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele1 / 8
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma24
Top kaybı13
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma2
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)5,33
En yüksek hız (km/sa)31,53
Maç / İlk 114 / 4
Dakika420
Reyting6,73
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç2
Maç / İlk 113 / 3
Dakika182
Reyting6,67
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet42 · %60
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası8 / 1
Kazanılan ikili mücadele10 / 16
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma82
Top kaybı28
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma4
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum41
Teknik42
Taktik43
Savunma62
Yaratıcılık48

Karakteristikler

Zayıf yönler

18

Milli takım

  • Chile4 maç · 0 gol · ilk maç Haz 2024

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Krylya Sovetov Samara – Zenit St. Petersburg 0–3 – –
29 Eki 2026 Krylya Sovetov Samara – Dinamo Makhachkala 2–0 – –
17 Eki 2026 Krylya Sovetov Samara – Fakel Voronezh 1–2 – –
14 Eki 2026 Krylya Sovetov Samara – Baltika Kaliningrad 0–2 90' 6.5
10 Eki 2026 Krylya Sovetov Samara – FC Spartak Moscow 1–1 – –
16 Eyl 2026 Lokomotiv Moscow – Krylya Sovetov Samara 1–1 – –
11 Eyl 2026 Krylya Sovetov Samara – Rodina Moscow 2–1 – –
5 Eyl 2026 Krylya Sovetov Samara – FC Krasnodar 2–2 – –
2 Eyl 2026 Baltika Kaliningrad – Krylya Sovetov Samara 3–5 120' 6.2
29 Ağu 2026 Akhmat Grozny – Krylya Sovetov Samara 3–3 14' 6.4
23 Ağu 2026 Akron Togliatti – Krylya Sovetov Samara 0–3 – –
19 Ağu 2026 Krylya Sovetov Samara – Zenit St. Petersburg 3–5 120' 7.6
16 Ağu 2026 Krylya Sovetov Samara – Dinamo Makhachkala 1–4 – –
8 Ağu 2026 Krylya Sovetov Samara – Baltika Kaliningrad 0–2 – –
4 Ağu 2026 Dinamo Makhachkala – Krylya Sovetov Samara 1–2 90' 6.6

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 3 kayıt · toplam bonservis 650k €
  1. Godoy Cruz Yeni kulüp: Krylya Sovetov
    Transfer 650k €
  2. Bonservissiz
  3. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 6 Kas 2026
Maç (12 ay)12
Ortalama puan6,61
Son maç puanı6,514 Eki 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 6,61 Mar 2026 Ağu 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,2 6,4 7,6 6,6 6,4 6,6 6,5 6,8 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Russian Cup Krylya Sovetov Samara 4 (4) 420 0 0 6,73
2026 World Cup Qual. CONMEBOL Chile 3 (3) 182 0 0 6,67
2026 Russian Premier League Krylya Sovetov Samara 3 (0) 59 0 0 6,47

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Russian Premier League 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (119 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 60 Pas arası 32 Uzaklaştırma 17 Kazanılan hava topu 17 İkili mücadele başarısı 7 Pas isabeti 17 İlerletici top taşıma 50 Reyting 44

21 maç · 1.257 dk

Thomas Galdames: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,93
60
Pas arası / 90 dk 1,00
32
Uzaklaştırma / 90 dk 2,22
17
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,00
17
İkili mücadele başarısı %45,0
7
Pas isabeti %72,8
17
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,84
44

Nasıl hesaplıyoruz?