OrcaScore
23

Orta saha

Thiago Mendes

Takip et Karşılaştır
Maç
44
3.551 dk
Gol
8
G+A / 90 dk: 0,25
Asist
2
Ortalama reyting
7,22
Yaş34
Doğum tarihi15 Mar 1992
Boy176 cm
Kilo73 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri930 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 116 / 6
Dakika519
Reyting–
Gol / Asist1 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç1
Maç / İlk 119 / 7
Dakika679
Reyting7,33
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)15 (3)
Pas · isabet437 · %89
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası7 / 8
Kazanılan ikili mücadele32 / 58
Başarılı çalım11
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,42 / 0,77
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%13
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top23
İsabetli orta1
Topla buluşma550
Top kaybı76
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi27
Uzaklaştırma9
Top kazanma56
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul5
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı3
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)47,64
En yüksek hız (km/sa)35,41
Maç / İlk 1129 / 28
Dakika2.353
Reyting7,19
Gol / Asist5 / 1
Şut (isabetli)29 (13)
Pas · isabet1.591 · %91
Kilit pas44
Top kapma / Pas arası26 / 22
Kazanılan ikili mücadele126 / 224
Başarılı çalım21
Sarı kart / Kırmızı kart8 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist2,19 / 2,88
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat5
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top62
İsabetli orta3
Topla buluşma1.963
Top kaybı255
Top kaptırma29
Kazanılan hava topu20
Kazanılan yer ikilisi106
Uzaklaştırma22
Top kazanma173
Maruz kaldığı faul59
Yaptığı faul22
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı3
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)250,03
En yüksek hız (km/sa)34,58

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum55
Teknik56
Taktik52
Savunma46
Yaratıcılık59

Karakteristikler

Güçlü yönler

13157

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
5 Kas 2026 Athletico – Vasco da Gama – – –
1 Kas 2026 Palmeiras – Vasco da Gama 1–0 90' 6.7
30 Eki 2026 Vasco da Gama – Flamengo 1–4 60' 6.5
25 Eki 2026 Vasco da Gama – Corinthians 3–2 90' 7.5
21 Eki 2026 Vasco da Gama – Boca Juniors 1–3 90' 6.6
18 Eki 2026 São Paulo – Vasco da Gama 1–0 16' 6.8
14 Eki 2026 Boca Juniors – Vasco da Gama 0–1 90' 7.7
11 Eki 2026 Vasco da Gama – Remo 0–0 90' 6.7
8 Eki 2026 Botafogo – Vasco da Gama 1–2 90' 7.4
20 Eyl 2026 Vasco da Gama – Coritiba 5–0 77' 7.6
16 Eyl 2026 Vasco da Gama – Independiente Santa Fe 2–0 27' 6.8
12 Eyl 2026 Grêmio – Vasco da Gama 1–2 90' 8.4
6 Eyl 2026 Fluminense – Vasco da Gama 1–0 90' 7.3
3 Eyl 2026 Vitória – Vasco da Gama 0–2 90' 7.4
30 Ağu 2026 Vasco da Gama – Cruzeiro 3–1 90' 7.6

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 37M €
  1. Al-Rayyan Yeni kulüp: Vasco
    Bonservissiz
  2. Lyon Yeni kulüp: Al-Rayyan
    Transfer 4.2M €
  3. Lille Yeni kulüp: Lyon
    Transfer 22M €
  4. São Paulo Yeni kulüp: Lille
    Transfer 9M €
  5. Goiás Yeni kulüp: São Paulo
    Transfer 1.8M €
  6. Goiás U23 Yeni kulüp: Goiás
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)55
Ortalama puan7,17
Son maç puanı6,71 Kas 2026
Kaçırılan maç11 sakatlık kaydı
6 7 8 9 10 7,17 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 6,5 7,5 6,6 6,8 7,7 6,7 7,4 7,6 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Campeonato Brasileiro Série A Vasco da Gama 29 (28) 2.353 5 1 7,19
2026 CONMEBOL Sudamericana Vasco da Gama 9 (7) 679 2 1 7,33
2026 Copa do Brasil Vasco da Gama 6 (6) 519 1 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Campeonato Brasileiro Série A 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (72 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 73 Kilit pas 66 Başarılı pas 79 Pas isabeti 82 İlerletici top taşıma 58 Başarılı çalım 35 Top kapma + pas arası 19 Reyting 95

5 maç · 405 dk

Thiago Mendes: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,17
73
Kilit pas / 90 dk 1,78
66
Başarılı pas / 90 dk 50,9
79
Pas isabeti %90,9
82
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,33
58
Başarılı çalım / 90 dk 0,44
35
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,33
19
Reyting 7,52
95

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?