OrcaScore
19

Orta saha

Thayllon

  • Paysandu SC
  • Brazil
  • 24 yaş
  • 166 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
26
1.281 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,28
Asist
1
Ortalama reyting
6,75
Yaş24
Doğum tarihi15 Kas 2001
Boy166 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri105 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1118 / 10
Dakika764
Reyting6,76
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)27 (7)
Pas · isabet222 · %73
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele55 / 142
Başarılı çalım18
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%7
İsabetli uzun top3
İsabetli orta10
Kazanılan hava topu3
Uzaklaştırma1
Top kazanma40
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul8
Ofsayt5
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika63
Reyting–
Gol / Asist1 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 117 / 5
Dakika454
Reyting6,74
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)12 (3)
Pas · isabet99 · %76
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele29 / 81
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta2
Kazanılan hava topu3
Uzaklaştırma4
Top kazanma26
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul4
Ofsayt3
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum51
Teknik57
Taktik27
Savunma37
Yaratıcılık48

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
11 Eki 2026 Brusque – Paysandu SC 1–1 2' 6.8
4 Eki 2026 Paysandu SC – Ferroviária 1–0 – –
27 Eyl 2026 Inter de Limeira – Paysandu SC 2–0 44' 6.7
21 Eyl 2026 Paysandu SC – Inter de Limeira 2–2 – –
13 Eyl 2026 Ferroviária – Paysandu SC 1–0 6' 6.6
8 Eyl 2026 Paysandu SC – Brusque 1–2 45' 6.8
29 Ağu 2026 Paysandu SC – Maringá FC 0–1 80' 6.4
22 Ağu 2026 Ituano – Paysandu SC 0–1 76' 6.7
18 Ağu 2026 Ferroviária – Paysandu SC 4–0 25' 6.7
11 Ağu 2026 Paysandu SC – Confiança 2–1 15' 6.5
12 Tem 2026 Paysandu SC – Guarani 3–2 46' 6.7
5 Tem 2026 Ypiranga FC – Paysandu SC 1–0 56' 7.3
27 Haz 2026 Paysandu SC – Santa Cruz 1–3 46' 7.0
21 Haz 2026 Maranhão AC – Paysandu SC 0–1 74' 6.7
14 Haz 2026 Paysandu SC – Inter de Limeira 1–2 65' 6.9

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 12 kayıt
  1. Paysandu Yeni kulüp: Atlético-GO
    Kiralık dönüşü
  2. Atlético-GO Yeni kulüp: Paysandu
    Kiralık
  3. Ferroviária Yeni kulüp: Atlético-GO
    Kiralık dönüşü
  4. Atlético-GO Yeni kulüp: Ferroviária
    Kiralık
  5. Chapecoense Yeni kulüp: Atlético-GO
    Kiralık dönüşü
  6. Atlético-GO Yeni kulüp: Chapecoense
    Kiralık
  7. Bonservissiz
  8. Passo Fundo Yeni kulüp: São José-RS
    Kiralık dönüşü
  9. São José-RS Yeni kulüp: Passo Fundo
    Kiralık
  10. Bahia Yeni kulüp: São José-RS
    Kiralık dönüşü
  11. Grêmio Yeni kulüp: São José-RS
    Kiralık dönüşü
  12. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 7 Kas 2026
Maç (12 ay)28
Ortalama puan6,75
Son maç puanı6,811 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,75 Oca 2026 Haz 2026 Eki 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 6,7 6,6 6,8 6,4 6,7 6,7 6,5 6,7 7,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série C Paysandu SC 18 (10) 764 2 0 6,76
2026 Paraense Paysandu SC 7 (5) 454 0 1 6,74
2026 Copa do Brasil Paysandu SC 1 (1) 63 1 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série B 2024 · forvetler arasında yüzdelik (104 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 12 xG 50 Şut 68 xA 50 Kilit pas 84 Başarılı çalım 90 Kazanılan hava topu 59 Reyting 62

9 maç · 325 dk

Thayllon: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,00
12
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 2,49
68
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,66
84
Başarılı çalım / 90 dk 1,38
90
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,38
59
Reyting 6,84
62

Nasıl hesaplıyoruz?