OrcaScore
8

Orta saha

Teun Koopmeiners

  • Juventus
  • Netherlands
  • 28 yaş
  • 183 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
12
541 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,50
Asist
1
Ortalama reyting
7,13
Yaş28
Doğum tarihi28 Şub 1998
Boy183 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri13,2 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 2
Dakika250
Reyting7,03
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)6 (2)
Pas · isabet163 · %88
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası4 / 1
Kazanılan ikili mücadele12 / 22
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,31 / 1,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top2
İsabetli orta2
Topla buluşma209
Top kaybı30
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma5
Top kazanma17
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)32,36
En yüksek hız (km/sa)32,09
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting7,90
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)3 (3)
Pas · isabet75 · %92
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 7
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,21 / 0,13
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta3
Topla buluşma91
Top kaybı9
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma4
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)10,77
En yüksek hız (km/sa)27,98
Maç / İlk 113 / 2
Dakika201
Reyting7,13
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (2)
Pas · isabet123 · %87
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası6 / 2
Kazanılan ikili mücadele10 / 18
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,08 / 0,45
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta3
Topla buluşma170
Top kaybı35
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma1
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)26,34
En yüksek hız (km/sa)30,63

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum54
Teknik57
Taktik58
Savunma56
Yaratıcılık58

Karakteristikler

Güçlü yönler

133

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
13 Kas 2026 Netherlands – Greece – – –
1 Kas 2026 Juventus – SSC Napoli 2–0 90' 7.0
28 Eki 2026 Genoa – Juventus 2–0 13' 7.1
25 Eki 2026 Lecce – Juventus 0–2 90' 7.6
22 Eki 2026 Juventus – Stade Rennais 2–2 90' 7.7
18 Eki 2026 Juventus – Lazio 0–3 – –
15 Eki 2026 Celta Vigo – Juventus 1–2 82' 6.6
11 Eki 2026 Cagliari – Juventus 1–1 11' 6.9
4 Eki 2026 Netherlands – Serbia 2–1 90' 7.9
1 Eki 2026 Greece – Netherlands 2–2 – –
27 Eyl 2026 Serbia – Netherlands 1–2 – –
24 Eyl 2026 Netherlands – Germany 1–1 – –
20 Eyl 2026 Juventus – Atalanta 2–0 19' 6.7
17 Eyl 2026 Juventus – NEC Nijmegen 5–0 29' 7.1
13 Eyl 2026 Sassuolo – Juventus 3–2 71' 6.9

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 76.3M €
  1. Atalanta Yeni kulüp: Juventus
    Transfer 58.4M €
  2. AZ Yeni kulüp: Atalanta
    Transfer 17.9M €
  3. Jong AZ Yeni kulüp: AZ
    Transfer
  4. AZ U19 Yeni kulüp: Jong AZ
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)51
Ortalama puan6,89
Son maç puanı7,01 Kas 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 6,89 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 7,1 7,6 7,7 6,6 6,9 7,9 6,7 7,1 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie A Juventus 9 (3) 340 1 1 7,02
2026 UEFA Europa League Juventus 3 (2) 201 0 0 7,13
2026 FIFA World Cup Netherlands 4 (0) 118 0 0 6,78
2026 UEFA Nations League Netherlands 1 (1) 90 1 0 7,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Champions League 2025 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (227 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 55 Kilit pas 23 Başarılı pas 62 Pas isabeti 71 İlerletici top taşıma 33 Başarılı çalım 12 Top kapma + pas arası 40 Reyting 64

10 maç · 750 dk

Teun Koopmeiners: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,13
55
Kilit pas / 90 dk 0,72
23
Başarılı pas / 90 dk 39,1
62
Pas isabeti %88,1
71
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,24
33
Başarılı çalım / 90 dk 0,24
12
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,28
40
Reyting 6,95
64

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?