OrcaScore
7

Orta saha

Terry Taylor

  • Stevenage
  • Wales
  • 25 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
12
300 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,62
Yaş25
Doğum tarihi29 Haz 2001
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri290 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 2
Dakika196
Reyting6,59
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet113 · %70
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası5 / 1
Kazanılan ikili mücadele16 / 23
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,16
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma146
Top kaybı46
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma2
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)25,06
En yüksek hız (km/sa)32,26
Maç / İlk 111 / 0
Dakika30
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet9 · %78
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele4 / 4
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma15
Top kaybı2
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma3
Top kazanma0
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 1
Dakika74
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet31 · %77
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele5 / 8
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma39
Top kaybı10
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma0
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum49
Teknik51
Taktik43
Savunma51
Yaratıcılık49

Karakteristikler

Zayıf yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Leicester City – Stevenage 2–2 11' 6.6
24 Eki 2026 Stevenage – MK Dons 0–1 13' 6.7
20 Eki 2026 Stevenage – Plymouth Argyle 3–0 16' 6.7
17 Eki 2026 Bradford City – Stevenage 2–0 8' 6.5
6 Eki 2026 Stevenage – Leicester City 2–1 30' 6.9
5 Eyl 2026 Barnsley – Stevenage 1–5 23' 6.5
1 Eyl 2026 Peterborough United – Stevenage 0–0 73' 6.7
29 Ağu 2026 Stevenage – Doncaster Rovers 2–2 19' 6.6
25 Ağu 2026 Stevenage – Reading 0–3 59' 6.3
22 Ağu 2026 Stevenage – Oxford United 1–2 18' 6.4
15 Ağu 2026 Burton Albion – Stevenage 1–1 15' 6.6
7 Ağu 2026 Wycombe Wanderers – Stevenage 1–2 15' 6.9
25 Tem 2026 Stevenage – Millwall 1–0 – –
22 Tem 2026 Stevenage – West Ham United 0–5 – –
2 May 2026 Northampton Town – Plymouth Argyle 2–3 90' 7.3

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 10 kayıt · toplam bonservis 180k €
  1. Charlton Yeni kulüp: Stevenage
    Bonservissiz
  2. Charlton Yeni kulüp: Stevenage
    Transfer
  3. Charlton Yeni kulüp: Stevenage
    Transfer
  4. Northampton Yeni kulüp: Charlton
    Kiralık dönüşü
  5. Charlton Yeni kulüp: Northampton
    Kiralık
  6. Northampton Yeni kulüp: Charlton
    Kiralık dönüşü
  7. Charlton Yeni kulüp: Northampton
    Kiralık
  8. Burton Yeni kulüp: Charlton
    Transfer 180k €
  9. Wolves U21 Yeni kulüp: Burton
    Transfer Belirtilmemiş
  10. Wolves U21 Yeni kulüp: Grimsby
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)45
Ortalama puan6,76
Son maç puanı6,631 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,76 Kas 2025 Şub 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,7 6,7 6,5 6,9 6,5 6,7 6,6 6,3 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League One Stevenage 9 (2) 196 0 0 6,59
2026 EFL Cup Stevenage 2 (1) 74 0 0 6,60
2026 Football League Trophy Stevenage 1 (0) 30 0 0 6,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League One 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (241 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 73 Başarılı pas 77 Pas isabeti 17 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 24 Top kapma + pas arası 67 Reyting 88

27 maç · 2.198 dk

Terry Taylor: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,31
73
Başarılı pas / 90 dk 31,1
77
Pas isabeti %69,3
17
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,37
24
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,03
67
Reyting 7,03
88

Nasıl hesaplıyoruz?