OrcaScore
15

Defans

Terence Vancooten

  • Stevenage
  • Guyana
  • 28 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
16
1.380 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,07
Asist
0
Ortalama reyting
6,91
Yaş28
Doğum tarihi29 Ara 1997
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri335 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 12
Dakika1.065
Reyting6,88
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)6 (2)
Pas · isabet444 · %73
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası23 / 14
Kazanılan ikili mücadele64 / 102
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,28 / 0,12
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top19
İsabetli orta2
Topla buluşma665
Top kaybı156
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu31
Kazanılan yer ikilisi33
Uzaklaştırma85
Top kazanma53
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul9
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)111,85
En yüksek hız (km/sa)34,71
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting7,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet99 · %72
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası4 / 2
Kazanılan ikili mücadele14 / 20
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,09
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta1
Topla buluşma139
Top kaybı33
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma6
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika135
Reyting6,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet72 · %82
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele6 / 7
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,04 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma93
Top kaybı16
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma9
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum36
Teknik42
Taktik47
Savunma68
Yaratıcılık35

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Zayıf yönler

13

Milli takım

  • Guyana21 maç · 1 gol · ilk maç Kas 2018

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Leicester City – Stevenage 2–2 90' 6.0
24 Eki 2026 Stevenage – Milton Keynes Dons 0–1 90' 6.2
20 Eki 2026 Stevenage – Plymouth Argyle 3–0 90' 7.4
17 Eki 2026 Bradford City – Stevenage 2–0 90' 7.2
10 Eki 2026 Stevenage – Wigan 1–0 90' 6.6
27 Eyl 2026 Guyana – Cayman Islands 2–0 90' 7.7
24 Eyl 2026 Puerto Rico – Guyana 0–1 90' 7.5
19 Eyl 2026 Leyton Orient – Stevenage 1–0 90' 6.3
10 Eyl 2026 Stevenage – Luton Town 2–1 90' 6.9
5 Eyl 2026 Barnsley – Stevenage 1–5 90' 8.7
1 Eyl 2026 Peterborough Utd – Stevenage 0–0 90' 7.4
29 Ağu 2026 Stevenage – Doncaster Rovers 2–2 90' 6.4
25 Ağu 2026 Stevenage – Reading 0–3 45' 6.4
22 Ağu 2026 Stevenage – Oxford United 1–2 90' 6.9
15 Ağu 2026 Burton Albion – Stevenage 1–1 75' 6.6

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 590k €
  1. Burton Yeni kulüp: Stevenage
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Stevenage Yeni kulüp: Burton
    Transfer 590k €
  3. Reading U21 Yeni kulüp: Stevenage
    Bonservissiz
  4. Reading U21 Yeni kulüp: Basingstoke
    Kiralık
  5. Reading U21 Yeni kulüp: Billericay
    Kiralık
  6. Staines U19 Yeni kulüp: Staines Town
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)40
Ortalama puan6,80
Son maç puanı6,031 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,80 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,0

Son 10 maç

6,0 6,2 7,4 7,2 6,6 7,7 7,5 6,3 6,9 8,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League One Stevenage 12 (12) 1.065 1 0 6,88
2026 CONCACAF Nations League Guyana 2 (2) 180 0 0 7,60
2026 EFL Cup Stevenage 2 (2) 135 0 0 6,40

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League One 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (90 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 93 Pas arası 62 Uzaklaştırma 78 Kazanılan hava topu 49 İkili mücadele başarısı 89 Pas isabeti 21 İlerletici top taşıma 76 Reyting 87

6 maç · 540 dk

Terence Vancooten: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,67
93
Pas arası / 90 dk 1,33
62
Uzaklaştırma / 90 dk 8,33
78
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,83
49
İkili mücadele başarısı %70,6
89
Pas isabeti %68,5
21
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,00
76
Reyting 7,10
87

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?