OrcaScore
15

Forvet

Tenton Yenne

  • Vanspor FK
  • Nigeria
  • 26 yaş
  • 178 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
11
835 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,11
Asist
1
Ortalama reyting
6,68
Yaş26
Doğum tarihi7 Tem 2000
Boy178 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri540 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 8
Dakika708
Reyting6,71
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)17 (9)
Pas · isabet222 · %82
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası13 / 3
Kazanılan ikili mücadele45 / 94
Başarılı çalım13
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,82 / 0,56
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma375
Top kaybı98
Top kaptırma11
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi39
Uzaklaştırma4
Top kazanma28
Maruz kaldığı faul13
Yaptığı faul15
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)47,58
En yüksek hız (km/sa)35,69
Maç / İlk 112 / 1
Dakika106
Reyting6,85
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Maç / İlk 111 / 0
Dakika21
Reyting6,10
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet6 · %67
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma11
Top kaybı5
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma0
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul3
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)2,91
En yüksek hız (km/sa)34,53

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum56
Teknik59
Taktik36
Savunma33
Yaratıcılık47

Karakteristikler

Zayıf yönler

16

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Vanspor FK – Sarıyer 1–0 90' 6.7
23 Eki 2026 Boluspor – Vanspor FK 0–3 90' 7.4
18 Eki 2026 Vanspor FK – Ümraniyespor 0–2 90' 6.7
13 Eki 2026 Pendikspor – Vanspor FK 1–2 90' 6.6
9 Eki 2026 Vanspor FK – Bandırmaspor 0–2 90' 6.5
20 Eyl 2026 Antalyaspor – Vanspor FK 3–0 90' 6.4
12 Eyl 2026 Vanspor FK – Keçiörengücü 1–1 90' 6.8
6 Eyl 2026 Muğlaspor – Vanspor FK 2–2 78' 6.6
2 Eyl 2026 Baltika Kaliningrad – Krylya Sovetov Samara 3–5 46' 7.2
30 Ağu 2026 Rodina Moscow – Baltika Kaliningrad 0–3 – –
24 Ağu 2026 Baltika Kaliningrad – Rubin Kazan 1–1 – –
20 Ağu 2026 Baltika Kaliningrad – Dinamo Makhachkala 6–5 60' 6.5
16 Ağu 2026 Baltika Kaliningrad – FC Spartak Moscow 1–2 – –
1 Ağu 2026 Baltika Kaliningrad – Dynamo Moscow 2–1 – –
24 Tem 2026 CSKA Moscow – Baltika Kaliningrad 2–1 21' 6.1

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 8 kayıt
  1. Vanspor Yeni kulüp: Baltika
    Kiralık dönüşü
  2. Baltika Yeni kulüp: Vanspor
    Kiralık
  3. Ararat-Armenia Yeni kulüp: Baltika
    Bonservissiz
  4. Transfer Belirtilmemiş
  5. Žilina B Yeni kulüp: FC Noravank
    Transfer Belirtilmemiş
  6. Senica Yeni kulüp: Žilina B
    Bonservissiz
  7. GBS Academy Yeni kulüp: Senica
    Transfer Belirtilmemiş
  8. Trenčín U19 Yeni kulüp: GBS Academy
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)22
Ortalama puan6,55
Son maç puanı6,731 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,55 Kas 2025 Tem 2026 Eki 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 7,4 6,7 6,6 6,5 6,4 6,8 6,6 7,2 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Trendyol 1.Lig Vanspor FK 8 (8) 708 0 1 6,71
2026 Russian Cup Baltika Kaliningrad 2 (1) 106 0 0 6,85
2026 Russian Premier League Baltika Kaliningrad 1 (0) 21 0 0 6,10

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Armenian Premier League 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (116 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 85 Kilit pas 77 Başarılı pas 87 Pas isabeti 80 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 91 Top kapma + pas arası 3 Reyting 97

28 maç · 2.084 dk

Tenton Yenne: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,19
85
Kilit pas / 90 dk 1,34
77
Başarılı pas / 90 dk 36,6
87
Pas isabeti %85,0
80
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 4,28
91
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,26
3
Reyting 7,52
97

Nasıl hesaplıyoruz?