OrcaScore
8

Orta saha

Telasco Segovia

Takip et Karşılaştır
Maç
34
2.441 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,48
Asist
9
Ortalama reyting
6,80
Yaş23
Doğum tarihi2 Nis 2003
Boy175 cm
Kilo72 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri6,6 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1129 / 23
Dakika2.038
Reyting6,77
Gol / Asist3 / 9
Şut (isabetli)27 (6)
Pas · isabet1.240 · %91
Kilit pas34
Top kapma / Pas arası32 / 16
Kazanılan ikili mücadele72 / 188
Başarılı çalım20
Sarı kart / Kırmızı kart11 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist3,11 / 3,20
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat5
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%11
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen2
İsabetli uzun top64
İsabetli orta9
Topla buluşma1.512
Top kaybı184
Top kaptırma22
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi66
Uzaklaştırma11
Top kazanma122
Maruz kaldığı faul14
Yaptığı faul45
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)232,51
En yüksek hız (km/sa)35,84
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting7,10
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet107 · %89
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası3 / 2
Kazanılan ikili mücadele10 / 20
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,40
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%50
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta1
Topla buluşma144
Top kaybı22
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma4
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika133
Reyting6,85
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet58 · %86
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası2 / 3
Kazanılan ikili mücadele3 / 6
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma70
Top kaybı13
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma0
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)15,28
En yüksek hız (km/sa)29,62

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum53
Teknik57
Taktik41
Savunma39
Yaratıcılık55

Karakteristikler

Güçlü yönler

137

Milli takım

  • Venezuela20 maç · 2 gol · ilk maç Oca 2022

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Inter Miami CF – Charlotte FC – – –
2 Kas 2026 New England Revolution – Inter Miami CF 1–2 89' 7.1
29 Eki 2026 Inter Miami CF – FC Cincinnati 2–2 45' 6.3
25 Eki 2026 New York Red Bulls – Inter Miami CF 2–0 17' 6.4
18 Eki 2026 Atlanta United – Inter Miami CF 1–3 9' 6.5
15 Eki 2026 Inter Miami CF – New York City FC 2–0 25' 6.5
11 Eki 2026 Inter Miami CF – DC United 4–0 20' 6.9
13 Eyl 2026 Inter Miami CF – Nashville SC 2–2 66' 6.8
10 Eyl 2026 Chicago Fire – Inter Miami CF 1–1 78' 6.6
6 Eyl 2026 Inter Miami CF – Atlanta United 2–2 69' 6.9
30 Ağu 2026 Inter Miami CF – CF Montréal 7–1 76' 6.7
23 Ağu 2026 Inter Miami CF – Toronto FC 1–2 73' 6.7
20 Ağu 2026 Philadelphia Union – Inter Miami CF 2–2 73' 6.4
16 Ağu 2026 Nashville SC – Inter Miami CF 4–1 86' 7.4
13 Ağu 2026 Inter Miami CF – Club León 2–3 90' 7.4

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 2.5M €
  1. Casa Pia Yeni kulüp: Inter Miami
    Transfer 2.5M €
  2. Takımsız Yeni kulüp: Casa Pia
    Transfer
  3. Dep. Lara Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  4. Sampdoria U20 Yeni kulüp: Dep. Lara
    Kiralık dönüşü
  5. Dep. Lara U20 Yeni kulüp: Dep. Lara
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)40
Ortalama puan6,76
Son maç puanı6,329 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,76 Ara 2025 May 2026 Eki 2026 6,3

Son 10 maç

6,3 6,4 6,5 6,5 6,9 6,8 6,6 6,9 6,7 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Inter Miami CF 29 (23) 2.038 3 9 6,77
2026 Leagues Cup Inter Miami CF 3 (3) 270 1 0 7,10
2026 CONCACAF Champions Cup Inter Miami CF 2 (2) 133 0 0 6,85

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (150 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 42 Kilit pas 42 Başarılı pas 70 Pas isabeti 90 İlerletici top taşıma 67 Başarılı çalım 92 Top kapma + pas arası 54 Reyting 20

6 maç · 435 dk

Telasco Segovia: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,09
42
Kilit pas / 90 dk 1,03
42
Başarılı pas / 90 dk 45,3
70
Pas isabeti %91,3
90
İlerletici top taşıma / 90 dk 2,07
67
Başarılı çalım / 90 dk 1,66
92
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,48
54
Reyting 6,68
20

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?