OrcaScore
50

Orta saha

Tarun Karumanchi

Takip et Karşılaştır
Maç
24
1.512 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,12
Asist
1
Ortalama reyting
6,79
Yaş23
Doğum tarihi1 Nis 2003
Boy180 cm
Kilo68 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri515 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1113 / 7
Dakika603
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet355 · %91
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası24 / 5
Kazanılan ikili mücadele43 / 88
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,01 / 0,17
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta0
Topla buluşma462
Top kaybı53
Top kaptırma10
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi39
Uzaklaştırma12
Top kazanma21
Maruz kaldığı faul12
Yaptığı faul14
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)77,16
En yüksek hız (km/sa)31,50
Maç / İlk 114 / 4
Dakika353
Reyting6,88
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet200 · %89
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası11 / 6
Kazanılan ikili mücadele19 / 38
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,20 / 0,21
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%100
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma247
Top kaybı31
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi16
Uzaklaştırma6
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul11
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 117 / 6
Dakika556
Reyting6,89
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet305 · %89
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası17 / 4
Kazanılan ikili mücadele32 / 64
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,24 / 0,33
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top15
İsabetli orta0
Topla buluşma387
Top kaybı49
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi29
Uzaklaştırma9
Top kazanma20
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul13
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)38,47
En yüksek hız (km/sa)35,07

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum44
Teknik50
Taktik52
Savunma57
Yaratıcılık45

Karakteristikler

Güçlü yönler

25

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Columbus Crew – DC United 3–0 19' 7.0
29 Eki 2026 FC Dallas – Columbus Crew 0–2 9' 6.5
24 Eki 2026 Columbus Crew – Toronto FC 4–2 12' 6.8
22 Eki 2026 Columbus Crew – St.Louis City 3–5 – –
17 Eki 2026 Columbus Crew 2 – New England Revolution II 2–1 90' 6.8
28 Eyl 2026 Columbus Crew – Inter Miami CF 2–1 – –
20 Eyl 2026 CF Montréal – Columbus Crew 0–2 9' 6.6
13 Eyl 2026 Columbus Crew – New York Red Bulls 0–1 90' 6.8
10 Eyl 2026 DC United – Columbus Crew 2–1 90' 6.3
6 Eyl 2026 Columbus Crew – Colorado Rapids 3–0 83' 7.1
30 Ağu 2026 Columbus Crew – New England Revolution 1–3 62' 6.3
27 Ağu 2026 Club América – Columbus Crew 2–0 90' 6.4
23 Ağu 2026 Nashville SC – Columbus Crew 3–2 90' 6.9
20 Ağu 2026 Columbus Crew – CF Montréal 1–2 10' 6.6
16 Ağu 2026 Charlotte FC – Columbus Crew 3–1 45' 6.9

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 7 kayıt
  1. Columbus Crew 2 Yeni kulüp: Columbus
    Transfer
  2. Columbus Yeni kulüp: Columbus Crew 2
    Transfer
  3. UCLA Bruins Yeni kulüp: Columbus
    Transfer
  4. Asheville City Yeni kulüp: UCLA Bruins
    Kiralık dönüşü
  5. UCLA Bruins Yeni kulüp: Asheville City
    Kiralık
  6. San Jose Yeni kulüp: UCLA Bruins
    Transfer
  7. SJE Academy Yeni kulüp: UCLA Bruins
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 8 Kas 2026
Maç (12 ay)24
Ortalama puan6,78
Son maç puanı7,031 Eki 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 6,78 May 2026 Ağu 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 6,5 6,8 6,8 6,6 6,8 6,3 7,1 6,3 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Columbus Crew 13 (7) 603 0 0 6,70
2026 MLS Next Pro Columbus Crew 2 7 (6) 556 0 1 6,89
2026 Leagues Cup Columbus Crew 4 (4) 353 1 0 6,88

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (150 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 6 Kilit pas 18 Başarılı pas 74 Pas isabeti 81 İlerletici top taşıma 2 Başarılı çalım 17 Top kapma + pas arası 75 Reyting 18

7 maç · 434 dk

Tarun Karumanchi: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,03
6
Kilit pas / 90 dk 0,62
18
Başarılı pas / 90 dk 47,5
74
Pas isabeti %90,2
81
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
2
Başarılı çalım / 90 dk 0,21
17
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,32
75
Reyting 6,66
18

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?