OrcaScore
5

Defans

Tarek Salman

  • Al-Sadd
  • Qatar
  • 28 yaş
  • 179 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
12
880 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,63
Yaş28
Doğum tarihi5 Ara 1997
Boy179 cm
Kilo69 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri540 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 2
Dakika225
Reyting6,87
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet144 · %93
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele5 / 8
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,03
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma164
Top kaybı11
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma9
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,02
En yüksek hız (km/sa)31,24
Maç / İlk 117 / 6
Dakika503
Reyting6,57
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet361 · %94
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası8 / 0
Kazanılan ikili mücadele14 / 26
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top11
İsabetli orta0
Topla buluşma406
Top kaybı21
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma24
Top kazanma21
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)53,06
En yüksek hız (km/sa)32,55
Maç / İlk 112 / 1
Dakika152
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet83 · %90
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele1 / 7
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu0
Uzaklaştırma4
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum34
Teknik42
Taktik39
Savunma53
Yaratıcılık38

Milli takım

  • Qatar95 maç · 0 gol · ilk maç Ağu 2017

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Al-Sadd – Al-Ahli 0–0 45' 6.8
30 Eki 2026 Al-Sadd – Al Shamal SC 4–1 – –
26 Eki 2026 Al-Qadsiah – Al-Sadd 1–1 90' 6.8
22 Eki 2026 Al-Shahaniya – Al-Sadd 0–4 45' 7.1
18 Eki 2026 Al-Sadd – Al Duhail 2–3 8' 6.4
13 Eki 2026 Al-Sadd – Al-Hilal 0–2 – –
9 Eki 2026 Al-Sadd – Al-Arabi SC 2–3 90' 6.7
3 Eki 2026 Saudi Arabia – Qatar 3–2 51' 6.6
30 Eyl 2026 United Arab Emirates – Qatar 1–1 90' 6.4
27 Eyl 2026 Yemen – Qatar 0–1 – –
24 Eyl 2026 Qatar – Bahrain 2–0 – –
14 Eyl 2026 Esteghlal FC – Al-Sadd 3–0 90' 7.0
10 Eyl 2026 Al-Sailiya – Al-Sadd 3–6 90' 6.3
5 Eyl 2026 Al-Sadd – Al-Gharafa 4–1 90' 6.9
1 Eyl 2026 Al-Sadd – Al-Gharafa 2–1 90' 6.6

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 8 kayıt
  1. Júpiter Leonés Yeni kulüp: Al-Sadd
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Al-Sadd Yeni kulüp: Júpiter Leonés
    Kiralık dönüşü
  3. Júpiter Leonés Yeni kulüp: Al-Sadd
    Kiralık
  4. Kiralık dönüşü
  5. Kiralık
  6. Al-Duhail Res. Yeni kulüp: Júpiter Leonés
    Transfer Belirtilmemiş
  7. ASPIRE Academy Yeni kulüp: Lekhwiya SC Res
    Transfer Belirtilmemiş
  8. Al Wakrah Yeni kulüp: ASPIRE Academy
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)31
Ortalama puan6,60
Son maç puanı6,82 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,60 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 6,8 7,1 6,4 6,7 6,6 6,4 7,0 6,3 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Stars League Al-Sadd 7 (6) 503 0 0 6,57
2026 AFC Champions League Elite Al-Sadd 3 (2) 225 0 0 6,87
2026 Gulf Cup Qatar 2 (1) 152 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Stars League 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (85 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 10 Pas arası 51 Uzaklaştırma 34 Kazanılan hava topu 24 İkili mücadele başarısı 1 Pas isabeti 99 İlerletici top taşıma 50 Reyting 43

19 maç · 1.704 dk

Tarek Salman: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,90
10
Pas arası / 90 dk 1,16
51
Uzaklaştırma / 90 dk 2,48
34
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,53
24
İkili mücadele başarısı %35,1
1
Pas isabeti %94,3
99
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,72
43

Nasıl hesaplıyoruz?