OrcaScore
21

Orta saha

Tamás Szűcs

  • Famalicão
  • Hungary
  • 21 yaş
  • 165 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
11
462 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,71
Yaş21
Doğum tarihi16 Oca 2005
Boy165 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri2,4 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2031

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 116 / 4
Dakika338
Reyting6,73
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (0)
Pas · isabet139 · %89
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası7 / 3
Kazanılan ikili mücadele14 / 25
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,08 / 0,07
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma191
Top kaybı31
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi13
Uzaklaştırma1
Top kazanma19
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)40,52
En yüksek hız (km/sa)33,64
Maç / İlk 111 / 0
Dakika17
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet6 · %67
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 2
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma10
Top kaybı4
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma0
Top kazanma0
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 114 / 1
Dakika107
Reyting6,63
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet31 · %84
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası4 / 3
Kazanılan ikili mücadele8 / 15
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,03 / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma52
Top kaybı8
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma3
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)13,54
En yüksek hız (km/sa)29,31

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum50
Teknik50
Taktik45
Savunma53
Yaratıcılık49

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Milli takım

  • Hungary8 maç · 0 gol · ilk maç Mar 2026

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
29 Eki 2026 Sporting Braga – Famalicão 3–5 17' 6.9
25 Eki 2026 Rio Ave – Famalicão 0–4 60' 6.8
12 Eki 2026 Famalicão – FC Alverca 1–4 65' 6.9
5 Eki 2026 Ukraine – Hungary 1–2 29' 6.8
2 Eki 2026 Hungary – Georgia 1–0 10' 6.5
28 Eyl 2026 Northern Ireland – Hungary 0–0 55' 6.6
25 Eyl 2026 Hungary – Ukraine 0–1 13' 6.6
19 Eyl 2026 CD Nacional – Famalicão 0–4 90' 6.8
13 Eyl 2026 Famalicão – Sporting CP 1–1 90' 7.0
5 Eyl 2026 CF Estrela Amadora – Famalicão 2–2 – –
30 Ağu 2026 Famalicão – Gil Vicente 0–0 – –
23 Ağu 2026 Santa Clara – Famalicão 1–0 9' 6.6
16 Ağu 2026 Famalicão – CS Marítimo 1–2 – –
7 Ağu 2026 Estoril Praia – Famalicão 1–1 24' 6.3
28 Tem 2026 RC Lens – Famalicão 7–8 – –

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 2.5M €
  1. DVSC Yeni kulüp: Famalicão
    Transfer 2.5M €
  2. København U19 Yeni kulüp: DVSC
    Transfer Belirtilmemiş
  3. København U19 Yeni kulüp: DVSC
    Kiralık
  4. Honvéd U19 Yeni kulüp: Honvéd II
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)37
Ortalama puan6,94
Son maç puanı6,929 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,94 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 6,8 6,9 6,8 6,5 6,6 6,6 6,8 7,0 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Portugal Betclic Famalicão 6 (4) 338 0 0 6,73
2026 UEFA Nations League Hungary 4 (1) 107 0 0 6,63
2026 Taça da Liga Famalicão 1 (0) 17 0 0 6,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

OTP Bank Liga 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (109 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 30 Başarılı pas 30 Pas isabeti 35 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 56 Top kapma + pas arası 57 Reyting 40

30 maç · 2.188 dk

Tamás Szűcs: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,78
30
Başarılı pas / 90 dk 21,9
30
Pas isabeti %75,7
35
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,99
56
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,71
57
Reyting 6,81
40

Nasıl hesaplıyoruz?