OrcaScore
9

Forvet

Takumi Shimada

  • FC Osaka
  • Japan
  • 30 yaş
  • 175 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
35
2.440 dk
Gol
7
G+A / 90 dk: 0,37
Asist
3
Ortalama reyting
6,84
Yaş30
Doğum tarihi25 Ağu 1996
Boy175 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri160 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1115 / 7
Dakika868
Reyting6,83
Gol / Asist3 / 2
Şut (isabetli)22 (9)
Pas · isabet114 · %63
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele114 / 256
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 1
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%14
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu69
Uzaklaştırma12
Top kazanma17
Maruz kaldığı faul12
Yaptığı faul15
Ofsayt4
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika81
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet11 · %73
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele9 / 17
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu5
Uzaklaştırma1
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt2
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 1119 / 16
Dakika1.491
Reyting6,84
Gol / Asist4 / 1
Şut (isabetli)35 (11)
Pas · isabet199 · %68
Kilit pas11
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele168 / 416
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%11
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu91
Uzaklaştırma11
Top kazanma34
Maruz kaldığı faul19
Yaptığı faul16
Ofsayt4
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum59
Teknik52
Taktik42
Savunma31
Yaratıcılık37

Karakteristikler

Zayıf yönler

15

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
4 Kas 2026 FC Osaka – Roasso Kumamoto 2–1 73' 6.6
31 Eki 2026 FC Gifu – FC Osaka 1–0 81' 6.5
24 Eki 2026 FC Osaka – Kagoshima United 2–1 87' 7.7
21 Eki 2026 FC Osaka – Nara Club 2–0 88' 7.5
17 Eki 2026 Giravanz Kitakyushu – FC Osaka 3–1 90' 5.9
9 Eki 2026 FC Osaka – Zweigen Kanazawa 1–1 90' 6.2
3 Eki 2026 SC Sagamihara – FC Osaka 1–0 36' 6.7
26 Eyl 2026 Kochi United SC – FC Osaka 0–4 37' 6.7
18 Eyl 2026 FC Osaka – Fukushima United FC 4–1 32' 6.5
14 Eyl 2026 FC Osaka – Ehime FC 2–1 35' 7.3
5 Eyl 2026 Matsumoto Yamaga FC – FC Osaka 0–0 37' 6.6
2 Eyl 2026 FC Osaka – Ventforet Kofu 3–0 81' 6.9
30 Ağu 2026 Renofa Yamaguchi FC – FC Osaka 0–0 20' 6.6
22 Ağu 2026 FC Osaka – FC Ryukyu 2–2 83' 7.3
16 Ağu 2026 FC Osaka – AC Nagano Parceiro 4–2 37' 7.8

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 3 kayıt
  1. Hachinohe Yeni kulüp: FC Osaka
    Bonservissiz
  2. Nara Yeni kulüp: Hachinohe
    Bonservissiz
  3. Osaka Univ. Eco Yeni kulüp: Nara
    Bonservissiz

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 J2 League FC Osaka 19 (16) 1.491 4 1 6,84
2026 J3 League FC Osaka 15 (7) 868 3 2 6,83
2026 J. League Cup FC Osaka 1 (1) 81 0 0 6,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

J2 League 2026 · forvetler arasında yüzdelik (126 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 39 xG 78 Şut 54 xA 33 Kilit pas 55 Başarılı çalım 42 Kazanılan hava topu 89 Reyting 72

19 maç · 1.473 dk

Takumi Shimada: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,24
39
xG / 90 dk 0,40
78
Şut / 90 dk 2,14
54
xA / 90 dk 0,03
33
Kilit pas / 90 dk 0,67
55
Başarılı çalım / 90 dk 0,67
42
Kazanılan hava topu / 90 dk 5,56
89
Reyting 6,84
72

Nasıl hesaplıyoruz?