OrcaScore
23

Orta saha

Takashi Inui

  • Jubilo Iwata
  • Japan
  • 38 yaş
  • 170 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
19
1.035 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,09
Asist
1
Ortalama reyting
6,64
Yaş38
Doğum tarihi2 Haz 1988
Boy170 cm
Kilo66 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri120 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1113 / 9
Dakika911
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)18 (4)
Pas · isabet442 · %83
Kilit pas11
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele50 / 122
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 2
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta8
Kazanılan hava topu3
Uzaklaştırma5
Top kazanma49
Maruz kaldığı faul14
Yaptığı faul8
Ofsayt2
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 116 / 2
Dakika124
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (0)
Pas · isabet75 · %85
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası4 / 1
Kazanılan ikili mücadele7 / 15
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma104
Top kaybı20
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma1
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)12,32
En yüksek hız (km/sa)30,95

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum54
Teknik50
Taktik33
Savunma30
Yaratıcılık50

Milli takım

  • Japan36 maç · 6 gol · ilk maç Oca 2009

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
25 Eki 2026 Iwaki FC – Jubilo Iwata 1–1 34' 6.1
21 Eki 2026 Jubilo Iwata – Oita Trinita 0–0 41' 7.0
17 Eki 2026 Tegevajaro Miyazaki – Jubilo Iwata 1–1 70' 7.2
10 Eki 2026 Jubilo Iwata – Hokkaido Consadole Sapporo 1–0 70' 6.8
4 Eki 2026 Vegalta Sendai – Jubilo Iwata 2–1 84' 6.5
26 Eyl 2026 Jubilo Iwata – Vanraure Hachinohe 1–2 90' 6.0
19 Eyl 2026 Albirex Niigata – Jubilo Iwata 2–1 71' 7.2
12 Eyl 2026 Ventforet Kofu – Jubilo Iwata 0–1 74' 5.9
6 Eyl 2026 Jubilo Iwata – Kataller Toyama 0–1 90' 6.7
29 Ağu 2026 Tochigi City FC – Jubilo Iwata 1–3 90' 7.0
26 Ağu 2026 Jubilo Iwata – Tegevajaro Miyazaki 0–1 – –
22 Ağu 2026 Jubilo Iwata – Tokushima Vortis 2–1 90' 7.1
16 Ağu 2026 Yokohama FC – Jubilo Iwata 3–1 53' 6.9
8 Ağu 2026 Jubilo Iwata – Blaublitz Akita 1–1 30' 6.7
6 Haz 2026 Kashima Antlers – Vissel Kobe 2–0 – –

Kariyer ve transferler

10 kulüp · 16 kayıt · toplam bonservis 4.5M €
  1. Vissel Kobe Yeni kulüp: Jubilo Iwata
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Shimizu Yeni kulüp: Vissel Kobe
    Bonservissiz
  3. Cerezo Osaka Yeni kulüp: Shimizu
    Bonservissiz
  4. Takımsız Yeni kulüp: Cerezo Osaka
    Transfer
  5. Eibar Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  6. Real Betis Yeni kulüp: Eibar
    Transfer 2M €
  7. Alavés Yeni kulüp: Real Betis
    Kiralık dönüşü
  8. Real Betis Yeni kulüp: Alavés
    Kiralık
  9. Eibar Yeni kulüp: Real Betis
    Bonservissiz
  10. Frankfurt Yeni kulüp: Eibar
    Transfer 500k €
  11. Bochum Yeni kulüp: Frankfurt
    Transfer 1.5M €
  12. Cerezo Osaka Yeni kulüp: Bochum
    Transfer 500k €
  13. Yokohama FM Yeni kulüp: Cerezo Osaka
    Transfer Belirtilmemiş
  14. Cerezo Osaka Yeni kulüp: Yokohama FM
    Kiralık dönüşü
  15. Yokohama FM Yeni kulüp: Cerezo Osaka
    Kiralık
  16. Shiga Yasu HS Yeni kulüp: Yokohama FM
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)20
Ortalama puan6,67
Son maç puanı6,125 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,67 Ara 2025 Ağu 2026 Eki 2026 6,1

Son 10 maç

6,1 7,0 7,2 6,8 6,5 6,0 7,2 5,9 6,7 7,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 J2 League Jubilo Iwata 13 (9) 911 0 1 6,70
2026 J1 League Vissel Kobe 6 (2) 124 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

J2 League 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (425 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 84 Kilit pas 86 Başarılı pas 85 Pas isabeti 80 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 17 Top kapma + pas arası 5 Reyting 20

6 maç · 505 dk

Takashi Inui: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,16
84
Kilit pas / 90 dk 1,43
86
Başarılı pas / 90 dk 38,5
85
Pas isabeti %83,1
80
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,36
17
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,53
5
Reyting 6,65
20

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?