OrcaScore
17

Orta saha

Tajon Buchanan

  • Villarreal
  • Canada
  • 27 yaş
  • 183 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
16
1.060 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,69
Yaş27
Doğum tarihi8 Şub 1999
Boy183 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri13 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Hamstring Injury · Şüpheli Bitti: 7 Eki 2026
  • Sakatlık Hamstring Injury · Oynamıyor 5 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 19 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 2
Dakika135
Reyting7,15
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (3)
Pas · isabet37 · %73
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası1 / 2
Kazanılan ikili mücadele12 / 25
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,26 / 0,64
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta3
Topla buluşma71
Top kaybı20
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma0
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)16,88
En yüksek hız (km/sa)32,08
Maç / İlk 119 / 6
Dakika545
Reyting6,69
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)19 (5)
Pas · isabet206 · %87
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası8 / 4
Kazanılan ikili mücadele33 / 75
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,51 / 1,03
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta6
Topla buluşma365
Top kaybı96
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi29
Uzaklaştırma4
Top kazanma25
Maruz kaldığı faul17
Yaptığı faul10
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)63,46
En yüksek hız (km/sa)35,21
Maç / İlk 115 / 5
Dakika380
Reyting6,52
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)6 (3)
Pas · isabet87 · %83
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası7 / 1
Kazanılan ikili mücadele21 / 52
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,80 / 0,37
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta3
Topla buluşma180
Top kaybı61
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi20
Uzaklaştırma0
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul5
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)40,38
En yüksek hız (km/sa)34,76

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum54
Teknik40
Taktik32
Savunma34
Yaratıcılık54

Karakteristikler

Zayıf yönler

14

Milli takım

  • Canada67 maç · 8 gol · ilk maç Haz 2021

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Villarreal – Getafe – – –
3 Kas 2026 Villarreal – Paris Saint-Germain – – –
30 Eki 2026 Villarreal – Espanyol 0–1 80' 6.5
27 Eki 2026 CD Manacor – Villarreal 0–5 – –
24 Eki 2026 Valencia – Villarreal 1–2 87' 6.6
20 Eki 2026 Liverpool FC – Villarreal 4–3 60' 6.6
3 Eki 2026 Canada – Peru 2–0 27' 6.8
27 Eyl 2026 Canada – Chile 1–0 76' 6.1
20 Eyl 2026 Villarreal – Levante UD 3–1 79' 6.9
17 Eyl 2026 Málaga CF – Villarreal 1–3 90' 7.1
14 Eyl 2026 Villarreal – Real Betis 1–2 55' 6.5
8 Eyl 2026 Borussia Dortmund – Villarreal 3–2 75' 7.7
5 Eyl 2026 Villarreal – Deportivo 2–3 28' 6.6
28 Ağu 2026 Deportivo Alavés – Villarreal 1–0 63' 6.5
23 Ağu 2026 Atlético Madrid – Villarreal 2–2 29' 7.2

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 10 kayıt · toplam bonservis 21.7M €
  1. Inter Yeni kulüp: Villarreal
    Transfer 8M €
  2. Villarreal Yeni kulüp: Inter
    Kiralık dönüşü
  3. Inter Yeni kulüp: Villarreal
    Kiralık
  4. Club Brugge Yeni kulüp: Inter
    Transfer 7.3M €
  5. New England Yeni kulüp: Club Brugge
    Transfer 6.4M €
  6. Syracuse Yeni kulüp: New England
    Transfer
  7. Sigma FC Yeni kulüp: Syracuse
    Kiralık dönüşü
  8. Syracuse Yeni kulüp: Sigma FC
    Kiralık
  9. Real Colorado Yeni kulüp: Syracuse
    Bonservissiz
  10. Mississauga F. Yeni kulüp: Real Colorado
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)53
Ortalama puan6,67
Son maç puanı6,530 Eki 2026
Kaçırılan maç41 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,67 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,6 6,6 6,8 6,1 6,9 7,1 6,5 7,7 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 LaLiga Villarreal 9 (6) 545 0 0 6,69
2026 FIFA World Cup Canada 5 (5) 380 0 0 6,52
2026 UEFA Champions League Villarreal 2 (2) 135 0 0 7,15

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

LaLiga 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (94 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 84 Kilit pas 76 Başarılı pas 42 Pas isabeti 75 İlerletici top taşıma 96 Başarılı çalım 60 Top kapma + pas arası 48 Reyting 40

6 maç · 344 dk

Tajon Buchanan: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,22
84
Kilit pas / 90 dk 2,09
76
Başarılı pas / 90 dk 30,3
42
Pas isabeti %89,2
75
İlerletici top taşıma / 90 dk 6,02
96
Başarılı çalım / 90 dk 1,05
60
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,35
48
Reyting 6,80
40

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?