OrcaScore
27

Orta saha

Tah Anunga

  • FC Cincinnati
  • Cameroon
  • 30 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
27
1.050 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,09
Asist
1
Ortalama reyting
6,72
Yaş30
Doğum tarihi10 Ağu 1996
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri740 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1121 / 6
Dakika761
Reyting6,71
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet412 · %90
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası23 / 11
Kazanılan ikili mücadele39 / 68
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,09 / 0,67
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top13
İsabetli orta1
Topla buluşma516
Top kaybı60
Top kaptırma7
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi37
Uzaklaştırma12
Top kazanma57
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul9
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)89,51
En yüksek hız (km/sa)35,61
Maç / İlk 112 / 1
Dakika91
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet51 · %92
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası4 / 0
Kazanılan ikili mücadele5 / 7
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma60
Top kaybı4
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma1
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 114 / 2
Dakika198
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet119 · %88
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası4 / 4
Kazanılan ikili mücadele6 / 15
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma143
Top kaybı20
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma2
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul9
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)23,36
En yüksek hız (km/sa)32,59

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum45
Teknik50
Taktik45
Savunma54
Yaratıcılık46

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 FC Cincinnati – Philadelphia Union 1–0 8' 6.6
29 Eki 2026 Inter Miami CF – FC Cincinnati 2–2 18' 6.6
25 Eki 2026 DC United – FC Cincinnati 0–2 36' 6.9
22 Eki 2026 FC Cincinnati – DC United 2–1 – –
19 Eki 2026 FC Cincinnati – Columbus Crew 0–2 – –
15 Eki 2026 FC Cincinnati – New England Revolution 2–3 90' 7.0
11 Eki 2026 Atlanta United – FC Cincinnati 1–3 12' 7.0
27 Eyl 2026 CF Montréal – FC Cincinnati 3–1 11' 6.9
10 Eyl 2026 Philadelphia Union – FC Cincinnati 5–0 28' 5.9
6 Eyl 2026 FC Cincinnati – DC United – – –
30 Ağu 2026 Nashville SC – FC Cincinnati 4–0 9' 6.5
23 Ağu 2026 FC Cincinnati – Seattle Sounders FC 1–1 89' 7.3
20 Ağu 2026 FC Cincinnati – New York City FC 2–1 11' 6.6
16 Ağu 2026 Orlando City SC – FC Cincinnati 1–1 45' 6.9
12 Ağu 2026 FC Cincinnati – Atlas FC 1–2 – –

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 7 kayıt · toplam bonservis 45k €
  1. Nashville Yeni kulüp: Cincinnati
    Bonservissiz
  2. Transfer 45k €
  3. Takımsız Yeni kulüp: Charleston Battery
    Transfer
  4. Wilmington Hammerheads FC Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  5. Bonservissiz
  6. Bonservissiz
  7. Rainbow FC Yeni kulüp: Wilmington Hammerheads FC
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)26
Ortalama puan6,72
Son maç puanı6,631 Eki 2026
Kaçırılan maç11 sakatlık kaydı
5 6 7 8 6,72 Şub 2026 Ağu 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,6 6,9 7,0 7,0 6,9 5,9 6,5 7,3 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS FC Cincinnati 21 (6) 761 0 0 6,71
2026 CONCACAF Champions Cup FC Cincinnati 4 (2) 198 0 1 6,75
2026 Leagues Cup FC Cincinnati 2 (1) 91 0 0 6,75

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (249 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 4 Kilit pas 2 Başarılı pas 65 Pas isabeti 76 İlerletici top taşıma 49 Başarılı çalım 54 Top kapma + pas arası 93 Reyting 9

30 maç · 1.461 dk

Tah Anunga: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,03
4
Kilit pas / 90 dk 0,31
2
Başarılı pas / 90 dk 41,0
65
Pas isabeti %86,9
76
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
49
Başarılı çalım / 90 dk 0,86
54
Top kapma + pas arası / 90 dk 4,37
93
Reyting 6,64
9

Nasıl hesaplıyoruz?