OrcaScore
21

Forvet

Suleiman Camara

Takip et Karşılaştır
Maç
15
884 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,41
Asist
3
Ortalama reyting
6,80
Yaş24
Doğum tarihi7 Ara 2001
Boy179 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,4 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 3
Dakika240
Reyting6,97
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)5 (2)
Pas · isabet30 · %70
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası2 / 3
Kazanılan ikili mücadele16 / 30
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,50 / 0,07
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma78
Top kaybı26
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi15
Uzaklaştırma1
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)27,20
En yüksek hız (km/sa)32,90
Maç / İlk 1110 / 5
Dakika525
Reyting6,81
Gol / Asist0 / 2
Şut (isabetli)13 (4)
Pas · isabet130 · %76
Kilit pas11
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele35 / 70
Başarılı çalım15
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,76 / 1,05
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta5
Topla buluşma270
Top kaybı101
Top kaptırma11
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi32
Uzaklaştırma2
Top kazanma27
Maruz kaldığı faul14
Yaptığı faul6
Ofsayt5
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)43,56
En yüksek hız (km/sa)34,99
Maç / İlk 112 / 1
Dakika119
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet16 · %94
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele4 / 15
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top0
İsabetli orta3
Topla buluşma38
Top kaybı12
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma0
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum55
Teknik48
Taktik31
Savunma29
Yaratıcılık48

Milli takım

  • Gambia4 maç · 0 gol · ilk maç Eki 2024

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
3 Kas 2026 LASK – ŠK Slovan Bratislava – – –
31 Eki 2026 FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava 1–2 25' 7.0
28 Eki 2026 AS Trenčín – ŠK Slovan Bratislava 0–2 25' 6.8
24 Eki 2026 ŠK Slovan Bratislava – Dukla Banská Bystrica 2–2 77' 6.9
20 Eki 2026 AS Roma – ŠK Slovan Bratislava 4–0 69' 6.0
17 Eki 2026 FC Spartak Trnava – ŠK Slovan Bratislava 0–3 82' 6.6
14 Eki 2026 ŠK Slovan Bratislava – VfB Stuttgart 0–3 81' 7.0
10 Eki 2026 MFK Skalica – ŠK Slovan Bratislava 1–1 27' 7.4
29 Eyl 2026 Ghana – Gambia 2–4 74' 6.1
25 Eyl 2026 Gambia – Somalia 2–1 45' 6.9
19 Eyl 2026 KFC Komárno – ŠK Slovan Bratislava 1–2 84' 6.5
13 Eyl 2026 ŠK Slovan Bratislava – MŠK Žilina 3–3 75' 7.0
9 Eyl 2026 Paris Saint-Germain – ŠK Slovan Bratislava 6–1 90' 7.9
5 Eyl 2026 DAC 1904 – ŠK Slovan Bratislava 2–0 34' 6.6
30 Ağu 2026 ŠK Slovan Bratislava – MFK Zemplín Michalovce 1–2 64' 6.5

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 1.4M €
  1. Racing Club Yeni kulüp: Slovan
    Transfer 1M €
  2. UD Ibiza Yeni kulüp: Racing Club
    Transfer 400k €
  3. Girona B Yeni kulüp: UD Ibiza
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Girona U19 Yeni kulüp: Girona B
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)45
Ortalama puan6,77
Son maç puanı7,031 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,77 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 6,8 6,9 6,0 6,6 7,0 7,4 6,1 6,9 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Niké Liga ŠK Slovan Bratislava 10 (5) 525 0 2 6,81
2026 UEFA Champions League ŠK Slovan Bratislava 3 (3) 240 1 0 6,97
2026 Africa Cup of Nations Qual. Gambia 2 (1) 119 0 1 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

LaLiga 2 2024 · forvetler arasında yüzdelik (101 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 32 xG 50 Şut 9 xA 50 Kilit pas 63 Başarılı çalım 90 Kazanılan hava topu 11 Reyting 28

21 maç · 454 dk

Suleiman Camara: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,20
32
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 1,39
9
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,99
63
Başarılı çalım / 90 dk 2,18
90
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,59
11
Reyting 6,71
28

Nasıl hesaplıyoruz?