OrcaScore
16

Defans

Strahinja Eraković

  • Samsunspor
  • Serbia
  • 25 yaş
  • 184 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
12
759 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,87
Yaş25
Doğum tarihi22 Oca 2001
Boy184 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri5,8 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 116 / 4
Dakika382
Reyting6,76
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet273 · %92
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası8 / 2
Kazanılan ikili mücadele21 / 28
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,13 / 0,06
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma321
Top kaybı24
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu10
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma20
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)41,02
En yüksek hız (km/sa)31,26
Maç / İlk 113 / 2
Dakika188
Reyting6,73
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet65 · %85
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele6 / 8
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma103
Top kaybı19
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma12
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)13,75
En yüksek hız (km/sa)29,49
Maç / İlk 113 / 2
Dakika189
Reyting7,23
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet163 · %98
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası3 / 2
Kazanılan ikili mücadele11 / 15
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,06
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma186
Top kaybı9
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma4
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)19,94
En yüksek hız (km/sa)31,69

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum35
Teknik46
Taktik55
Savunma69
Yaratıcılık39

Karakteristikler

Güçlü yönler

1516

Milli takım

  • Serbia25 maç · 1 gol · ilk maç Haz 2022

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
13 Kas 2026 Serbia – Germany – – –
7 Kas 2026 Samsunspor – Konyaspor – – –
1 Kas 2026 Başakşehir FK – Samsunspor 5–2 90' 7.0
24 Eki 2026 Samsunspor – Amedspor 1–2 90' 7.0
18 Eki 2026 Kasımpaşa – Samsunspor 4–1 20' 6.4
10 Eki 2026 Samsunspor – Trabzonspor 0–3 – –
4 Eki 2026 Netherlands – Serbia 2–1 – –
1 Eki 2026 Germany – Serbia 2–0 67' 6.7
27 Eyl 2026 Serbia – Netherlands 1–2 31' 6.2
24 Eyl 2026 Serbia – Greece 1–2 90' 7.3
20 Eyl 2026 Erzurumspor FK – Samsunspor 1–0 90' 7.1
12 Eyl 2026 Samsunspor – Çorum FK 1–5 90' 6.3
6 Eyl 2026 Kocaelispor – Samsunspor 1–0 2' –
11 Ağu 2026 FK Crvena zvezda – Hapoel Be'er Sheva 0–2 – –
8 Ağu 2026 FK Crvena zvezda – FK Novi Pazar 2–0 9' 6.3

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 7 kayıt · toplam bonservis 8M €
  1. Samsunspor Yeni kulüp: Zenit
    Kiralık dönüşü
  2. Zenit Yeni kulüp: Samsunspor
    Kiralık
  3. Crvena zvezda Yeni kulüp: Zenit
    Kiralık dönüşü
  4. Zenit Yeni kulüp: Crvena zvezda
    Kiralık
  5. Crvena zvezda Yeni kulüp: Zenit
    Transfer 8M €
  6. Transfer
  7. Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)30
Ortalama puan6,96
Son maç puanı7,01 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,96 Şub 2026 May 2026 Kas 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 7,0 6,4 6,7 6,2 7,3 7,1 6,3 6,3 7,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Trendyol Süper Lig Samsunspor 6 (4) 382 0 0 6,76
2026 Mozzart Bet Superliga FK Crvena zvezda 3 (2) 189 0 0 7,23
2026 UEFA Nations League Serbia 3 (2) 188 0 0 6,73

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Russian Premier League 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (119 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 74 Pas arası 58 Uzaklaştırma 68 Kazanılan hava topu 51 İkili mücadele başarısı 44 Pas isabeti 95 İlerletici top taşıma 50 Reyting 79

22 maç · 1.605 dk

Strahinja Eraković: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,13
74
Pas arası / 90 dk 1,35
58
Uzaklaştırma / 90 dk 5,33
68
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,07
51
İkili mücadele başarısı %56,4
44
Pas isabeti %88,6
95
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 7,07
79

Nasıl hesaplıyoruz?