OrcaScore
2

Defans

Stian Gregersen

  • Malmö FF
  • Norway
  • 31 yaş
  • 191 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
24
1.615 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,06
Asist
1
Ortalama reyting
6,80
Yaş31
Doğum tarihi17 May 1995
Boy191 cm
Kilo84 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,5 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2029

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Foot Injury · Oynamıyor 28 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 2 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 8
Dakika573
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet477 · %93
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası8 / 5
Kazanılan ikili mücadele21 / 34
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,37
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top15
İsabetli orta0
Topla buluşma541
Top kaybı36
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi12
Uzaklaştırma24
Top kazanma28
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul7
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)51,66
En yüksek hız (km/sa)34,55
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet49 · %94
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 2
Kazanılan ikili mücadele2 / 3
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma58
Top kaybı3
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma5
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 1115 / 10
Dakika952
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet658 · %92
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası16 / 17
Kazanılan ikili mücadele49 / 75
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,27 / 0,43
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top16
İsabetli orta0
Topla buluşma805
Top kaybı56
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu22
Kazanılan yer ikilisi27
Uzaklaştırma64
Top kazanma35
Maruz kaldığı faul12
Yaptığı faul12
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)95,15
En yüksek hız (km/sa)35,23

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum33
Teknik42
Taktik57
Savunma68
Yaratıcılık35

Karakteristikler

Güçlü yönler

1516

Milli takım

  • Norway11 maç · 0 gol · ilk maç Mar 2021

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Malmö FF – Hammarby IF 1–2 70' 6.6
28 Eki 2026 Halmstads BK – Malmö FF 0–3 23' 6.7
23 Eki 2026 IF Elfsborg – Malmö FF 0–0 89' 7.5
18 Eki 2026 Malmö FF – BK Häcken 0–1 66' 6.6
19 Eyl 2026 Västerås SK – Malmö FF 2–0 82' 6.5
13 Eyl 2026 Malmö FF – Örgryte IS 4–1 90' 6.9
7 Eyl 2026 Malmö FF – AIK 0–0 90' 7.7
31 Ağu 2026 IK Sirius – Malmö FF 0–1 63' 7.5
24 Ağu 2026 Atlanta United – Kansas City 2–1 17' 6.6
20 Ağu 2026 Minnesota United – Atlanta United 1–2 90' 7.0
16 Ağu 2026 Atlanta United – New York Red Bulls 2–1 22' 6.8
2 Ağu 2026 Philadelphia Union – Atlanta United 3–2 12' 6.4
26 Tem 2026 New England Revolution – Atlanta United 4–1 79' 6.2
23 Tem 2026 Charlotte – Atlanta United 2–2 8' 6.7
25 May 2026 Columbus Crew – Atlanta United 2–0 – –

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 8 kayıt · toplam bonservis 4M €
  1. Atlanta Yeni kulüp: Malmö
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Bordeaux Yeni kulüp: Atlanta
    Transfer 2M €
  3. Molde Yeni kulüp: Bordeaux
    Transfer 2M €
  4. Elfsborg Yeni kulüp: Molde
    Kiralık dönüşü
  5. Molde Yeni kulüp: Elfsborg
    Kiralık
  6. Kristiansund Yeni kulüp: Molde
    Kiralık dönüşü
  7. Molde Yeni kulüp: Kristiansund
    Kiralık
  8. Molde FK Youth Yeni kulüp: Molde
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)24
Ortalama puan6,80
Son maç puanı6,61 Kas 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 6,80 Mar 2026 Ağu 2026 Kas 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,7 7,5 6,6 6,5 6,9 7,7 7,5 6,6 7,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Atlanta United 15 (10) 952 0 0 6,75
2026 Allsvenskan Malmö FF 8 (8) 573 0 1 7,00
2026 US Open Cup Atlanta United 1 (1) 90 0 0 6,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (217 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 69 Pas arası 45 Uzaklaştırma 72 Kazanılan hava topu 67 İkili mücadele başarısı 88 Pas isabeti 77 İlerletici top taşıma 49 Reyting 78

27 maç · 1.992 dk

Stian Gregersen: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,90
69
Pas arası / 90 dk 1,08
45
Uzaklaştırma / 90 dk 3,98
72
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,85
67
İkili mücadele başarısı %62,7
88
Pas isabeti %87,9
77
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
49
Reyting 6,96
78

Nasıl hesaplıyoruz?