OrcaScore
32

Forvet

Stefano Moreo

  • Pisa
  • Italy
  • 33 yaş
  • 191 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
9
647 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,56
Asist
2
Ortalama reyting
6,84
Yaş33
Doğum tarihi30 Haz 1993
Boy191 cm
Kilo75 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,2 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 6
Dakika547
Reyting6,90
Gol / Asist2 / 2
Şut (isabetli)13 (5)
Pas · isabet140 · %70
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası5 / 5
Kazanılan ikili mücadele19 / 51
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist2,08 / 1,18
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%15
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top6
İsabetli orta2
Topla buluşma238
Top kaybı74
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma12
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)55,33
En yüksek hız (km/sa)34,97
Maç / İlk 112 / 1
Dakika100
Reyting6,65
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet30 · %77
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele3 / 4
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma46
Top kaybı11
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma3
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)11,38
En yüksek hız (km/sa)29,73

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum68
Teknik53
Taktik61
Savunma37
Yaratıcılık53

Karakteristikler

Güçlü yönler

25

Zayıf yönler

6

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 US Avellino 1912 – Pisa 2–0 90' 6.5
28 Eki 2026 Pisa – Palermo 3–3 90' 6.2
25 Eki 2026 Hellas Verona – Pisa 1–1 90' 6.8
17 Eki 2026 Pisa – Cremonese 3–1 90' 8.0
10 Eki 2026 L.R. Vicenza – Pisa 0–3 72' 6.9
3 Eki 2026 AS Monaco – Pisa 2–0 – –
20 Eyl 2026 Mantova – Pisa 2–2 70' 7.7
15 Eyl 2026 Fiorentina – Pisa 3–0 31' 6.5
11 Eyl 2026 Pisa – Virtus Entella 1–4 45' 6.2
17 Ağu 2026 Pisa – Empoli 5–4 69' 6.8
8 Ağu 2026 Bologna – Pisa 1–4 – –
26 Tem 2026 Pisa – Pro Vercelli 0–1 – –
23 May 2026 Lazio – Pisa 2–1 90' 7.4
17 May 2026 Pisa – SSC Napoli 0–3 71' 6.5
10 May 2026 Cremonese – Pisa 3–0 37' 6.6

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 18 kayıt · toplam bonservis 3.9M €
  1. Brescia Yeni kulüp: Pisa
    Transfer 2M €
  2. Empoli Yeni kulüp: Brescia
    Transfer 800k €
  3. Brescia Yeni kulüp: Empoli
    Kiralık dönüşü
  4. Empoli Yeni kulüp: Brescia
    Kiralık
  5. Palermo Yeni kulüp: Empoli
    Bonservissiz
  6. Venezia Yeni kulüp: Palermo
    Transfer 1M €
  7. Palermo Yeni kulüp: Venezia
    Kiralık dönüşü
  8. Venezia Yeni kulüp: Palermo
    Kiralık
  9. Entella Yeni kulüp: Venezia
    Transfer 130k €
  10. Venezia Yeni kulüp: Entella
    Kiralık dönüşü
  11. Entella Yeni kulüp: Venezia
    Kiralık
  12. Teramo Yeni kulüp: Entella
    Kiralık dönüşü
  13. Entella Yeni kulüp: Teramo
    Kiralık
  14. Varese Yeni kulüp: Entella
    Bonservissiz
  15. Entella Yeni kulüp: Varese
    Transfer Belirtilmemiş
  16. Varese Yeni kulüp: Entella
    Transfer Belirtilmemiş
  17. Caronnese Yeni kulüp: Varese
    Transfer Belirtilmemiş
  18. AC Milan Youth Yeni kulüp: Caronnese
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)34
Ortalama puan6,79
Son maç puanı6,51 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,79 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,2 6,8 8,0 6,9 7,7 6,5 6,2 6,8 7,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie B Pisa 7 (6) 547 2 2 6,90
2026 Coppa Italia Pisa 2 (1) 100 0 0 6,65

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie B 2024 · forvetler arasında yüzdelik (120 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 53 xG 50 Şut 33 xA 50 Kilit pas 68 Başarılı çalım 55 Kazanılan hava topu 89 Reyting 95

34 maç · 2.662 dk

Stefano Moreo: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,24
53
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 2,20
33
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,28
68
Başarılı çalım / 90 dk 0,85
55
Kazanılan hava topu / 90 dk 4,46
89
Reyting 7,19
95

Nasıl hesaplıyoruz?