OrcaScore
6

Orta saha

Simen Heggdal Beck

  • Strømmen IF
  • Norway
  • 23 yaş
  • 168 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
27
2.229 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,12
Asist
2
Ortalama reyting
6,80
Yaş23
Doğum tarihi12 Kas 2002
Boy168 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri140 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1127 / 26
Dakika2.229
Reyting6,80
Gol / Asist1 / 2
Şut (isabetli)25 (8)
Pas · isabet679 · %78
Kilit pas24
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele111 / 221
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart7 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%4
İsabetli uzun top27
İsabetli orta8
Kazanılan hava topu14
Uzaklaştırma53
Top kazanma173
Maruz kaldığı faul20
Yaptığı faul29
Ofsayt2
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum48
Teknik47
Taktik34
Savunma36
Yaratıcılık48

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
25 Eki 2026 Strømmen IF – Strømsgodset 1–0 68' 6.8
18 Eki 2026 Odds BK – Strømmen IF 1–2 85' 7.1
14 Eki 2026 Strømmen IF – Åsane 6–1 80' 7.0
11 Eki 2026 Stabæk Fotball – Strømmen IF 2–2 90' 6.7
3 Eki 2026 Strømmen IF – Sandnes Ulf 3–3 78' 6.7
20 Eyl 2026 Haugesund – Strømmen IF 4–2 79' 6.4
13 Eyl 2026 Sogndal IL – Strømmen IF 1–1 73' 7.3
5 Eyl 2026 Strømmen IF – Bryne FK 2–0 90' 6.7
30 Ağu 2026 Moss FK – Strømmen IF 1–2 80' 6.6
26 Ağu 2026 Strømmen IF – Raufoss 3–1 90' 7.5
16 Ağu 2026 Hødd IL – Strømmen IF 4–3 90' 6.8
9 Ağu 2026 Strømmen IF – Ranheim IL 1–4 62' 6.2
2 Ağu 2026 Kongsvinger – Strømmen IF 1–3 90' 7.0
26 Tem 2026 Strømmen IF – Odds BK 0–0 90' 7.1
3 Tem 2026 Raufoss – Strømmen IF 1–0 81' 7.3

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 4 kayıt
  1. Grorud Yeni kulüp: Strømmen
    Bonservissiz
  2. Træff Yeni kulüp: Grorud
    Bonservissiz
  3. Molde II Yeni kulüp: Træff
    Bonservissiz
  4. Molde FK Youth Yeni kulüp: Molde II
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)27
Ortalama puan6,80
Son maç puanı6,825 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,80 Nis 2026 Tem 2026 Eki 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 7,1 7,0 6,7 6,7 6,4 7,3 6,7 6,6 7,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Norwegian 1st Division Strømmen IF 27 (26) 2.229 1 2 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Norwegian 1st Division 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (69 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 46 Kilit pas 49 Başarılı pas 30 Pas isabeti 21 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 6 Top kapma + pas arası 18 Reyting 33

5 maç · 412 dk

Simen Heggdal Beck: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,09
46
Kilit pas / 90 dk 0,87
49
Başarılı pas / 90 dk 25,8
30
Pas isabeti %73,8
21
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
6
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,87
18
Reyting 6,90
33

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?