OrcaScore
10

Orta saha

Sienna Saveska

Takip et Karşılaştır
Maç
13
691 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,91
Asist
3
Ortalama reyting
7,23
Yaş20
Doğum tarihi25 Eyl 2006
Boy–
Kilo–

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 3
Dakika225
Reyting6,93
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)3 (2)
Pas · isabet95 · %74
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası5 / 7
Kazanılan ikili mücadele8 / 20
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,25 / 0,23
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta4
Topla buluşma144
Top kaybı41
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma2
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 1110 / 6
Dakika466
Reyting7,32
Gol / Asist3 / 3
Şut (isabetli)24 (11)
Pas · isabet207 · %62
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele46 / 103
Başarılı çalım8
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%12
İsabetli uzun top20
İsabetli orta3
Kazanılan hava topu2
Uzaklaştırma1
Top kazanma30
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul6
Ofsayt1

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum57
Teknik53
Taktik35
Savunma34
Yaratıcılık49

Karakteristikler

Zayıf yönler

6

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Melbourne Victory – Newcastle Jets 1–0 90' 7.6
25 Eki 2026 Wellington Phoenix – Melbourne Victory 1–1 45' 6.2
17 Eki 2026 Western Sydney Wanderers – Melbourne Victory 0–1 90' 7.0
22 Ağu 2026 Melbourne Victory U20 – Alamein United FC 2–1 67' 8.0
14 Ağu 2026 Bentleigh Greens SC – Melbourne Victory U20 3–1 72' 6.6
9 Ağu 2026 Melbourne Victory U20 – Spring Hills FC 3–1 46' 7.7
2 Ağu 2026 Melbourne Victory U20 – Melbourne City U20 6–1 32' 8.4
25 Tem 2026 Essendon Royals SC – Melbourne Victory U20 6–0 30' 6.2
19 Tem 2026 Boroondara Eagles FC – Melbourne Victory U20 4–2 23' 6.6
4 Tem 2026 Melbourne Victory U20 – Box Hill United FC 1–5 22' 6.6
9 May 2026 Melbourne City – Melbourne Victory 1–0 11' 6.5
3 May 2026 Melbourne Victory U20 – Bentleigh Greens SC 5–0 21' 8.0
2 May 2026 Melbourne Victory – Melbourne City 0–1 – –
22 Şub 2026 Melbourne Victory U20 – Heidelberg United SC 2–2 77' 7.8
20 Şub 2026 Melbourne Victory – Wellington Phoenix 1–1 – –

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)19
Ortalama puan6,94
Son maç puanı7,61 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,94 Ara 2025 Tem 2026 Kas 2026 7,6

Son 10 maç

7,6 6,2 7,0 8,0 6,6 7,7 8,4 6,2 6,6 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 NPL Victoria Women Melbourne Victory U20 10 (6) 466 3 3 7,32
2026 A-League Women Melbourne Victory 3 (3) 225 1 0 6,93

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

A-League Women 2024 · forvetler arasında yüzdelik (50 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 63 xG 50 Şut 77 xA 50 Kilit pas 57 Başarılı çalım 31 Kazanılan hava topu 25 Reyting 63

22 maç · 1.551 dk

Sienna Saveska: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,41
63
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 3,13
77
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,28
57
Başarılı çalım / 90 dk 0,70
31
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,41
25
Reyting 7,00
63

Nasıl hesaplıyoruz?