OrcaScore
13

Orta saha

Shuto Abe

  • Gamba Osaka
  • Japan
  • 28 yaş
  • 171 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
29
2.169 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,12
Asist
3
Ortalama reyting
7,03
Yaş28
Doğum tarihi5 Ara 1997
Boy171 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri720 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 11
Dakika997
Reyting6,82
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)11 (3)
Pas · isabet705 · %86
Kilit pas11
Top kapma / Pas arası28 / 14
Kazanılan ikili mücadele50 / 122
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,22 / 0,22
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top24
İsabetli orta1
Topla buluşma872
Top kaybı144
Top kaptırma14
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi41
Uzaklaştırma14
Top kazanma67
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul16
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)106,79
En yüksek hız (km/sa)29,67
Maç / İlk 1114 / 12
Dakika903
Reyting7,09
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)12 (3)
Pas · isabet703 · %82
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası22 / 20
Kazanılan ikili mücadele55 / 114
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top21
İsabetli orta1
Topla buluşma900
Top kaybı165
Top kaptırma13
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi48
Uzaklaştırma18
Top kazanma62
Maruz kaldığı faul22
Yaptığı faul12
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)74,28
En yüksek hız (km/sa)33,37
Maç / İlk 113 / 3
Dakika269
Reyting7,57
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet265 · %89
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası13 / 8
Kazanılan ikili mücadele18 / 29
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,12 / 0,74
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top13
İsabetli orta1
Topla buluşma316
Top kaybı35
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi16
Uzaklaştırma1
Top kazanma23
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)32,88
En yüksek hız (km/sa)31,51

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum49
Teknik48
Taktik47
Savunma51
Yaratıcılık51

Karakteristikler

Güçlü yönler

257

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Machida Zelvia – Gamba Osaka 0–0 90' 7.6
28 Eki 2026 Gamba Osaka – Buriram United 1–1 90' 7.9
24 Eki 2026 Gamba Osaka – Kyoto Sanga FC 2–2 24' 6.6
21 Eki 2026 Avispa Fukuoka – Gamba Osaka 1–2 90' 6.4
17 Eki 2026 Shimizu S-Pulse – Gamba Osaka 2–2 90' 6.0
13 Eki 2026 Newcastle Jets – Gamba Osaka 1–3 89' 7.7
9 Eki 2026 Kashima Antlers – Gamba Osaka 2–0 90' 6.8
3 Eki 2026 Kashiwa Reysol – Gamba Osaka 5–4 120' 6.3
23 Eyl 2026 Gamba Osaka – Tokushima Vortis 5–0 90' 7.9
20 Eyl 2026 Gamba Osaka – Vissel Kobe 0–1 90' 7.2
15 Eyl 2026 Gamba Osaka – Công An Hà Nội 4–1 90' 7.1
12 Eyl 2026 Gamba Osaka – FC Tokyo 0–2 90' 7.2
6 Eyl 2026 JEF United Chiba – Gamba Osaka 2–0 90' 7.1
2 Eyl 2026 V-Varen Nagasaki – Gamba Osaka 2–2 90' 6.7
26 Ağu 2026 Gamba Osaka – Reilac Shiga FC 2–0 – –

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 4 kayıt
  1. RWDM Brussels Yeni kulüp: Gamba Osaka
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Tokyo Yeni kulüp: RWDM Brussels
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Meiji University Yeni kulüp: Tokyo
    Bonservissiz
  4. FC Tokyo U18 Yeni kulüp: Meiji University
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)40
Ortalama puan7,06
Son maç puanı7,61 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 7,06 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 7,6

Son 10 maç

7,6 7,9 6,6 6,4 6,0 7,7 6,8 6,3 7,9 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 J1 League Gamba Osaka 14 (12) 903 0 1 7,09
2026 AFC Champions League Elite Gamba Osaka 3 (3) 269 0 1 7,57

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

J1 League 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (153 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 49 Kilit pas 23 Başarılı pas 98 Pas isabeti 69 İlerletici top taşıma 25 Başarılı çalım 40 Top kapma + pas arası 94 Reyting 92

15 maç · 993 dk

Shuto Abe: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
49
Kilit pas / 90 dk 0,63
23
Başarılı pas / 90 dk 56,6
98
Pas isabeti %82,8
69
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,54
25
Başarılı çalım / 90 dk 0,45
40
Top kapma + pas arası / 90 dk 4,26
94
Reyting 7,09
92

Nasıl hesaplıyoruz?