OrcaScore
2

Defans

Shinnosuke Fukuda

Takip et Karşılaştır
Maç
19
1.576 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,11
Asist
1
Ortalama reyting
6,77
Yaş26
Doğum tarihi4 Eyl 2000
Boy173 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri700 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Muscle Injury · Günlük takip 10 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 14 Eki 2026
  • Sakatlık Muscle Injury · Şüpheli Bitti: 10 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet79 · %86
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele14 / 31
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta2
Kazanılan hava topu5
Uzaklaştırma2
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting6,90
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet196 · %81
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası4 / 3
Kazanılan ikili mücadele13 / 24
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,08 / 0,33
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta4
Topla buluşma312
Top kaybı71
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma14
Top kazanma16
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)40,47
En yüksek hız (km/sa)33,94
Maç / İlk 1113 / 11
Dakika1.036
Reyting6,77
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)14 (2)
Pas · isabet360 · %74
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası13 / 8
Kazanılan ikili mücadele41 / 92
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top14
İsabetli orta7
Topla buluşma707
Top kaybı200
Top kaptırma7
Kazanılan hava topu18
Kazanılan yer ikilisi23
Uzaklaştırma35
Top kazanma42
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul13
Ofsayt4
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)52,85
En yüksek hız (km/sa)34,29

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum39
Teknik43
Taktik38
Savunma59
Yaratıcılık44

Karakteristikler

Zayıf yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Legia II Warszawa – Resovia Rzeszów 2–1 90' 6.6
30 Eki 2026 Górnik Zabrze – Legia Warszawa 0–0 9' 6.7
25 Eki 2026 Legia Warszawa – Lech Poznań 1–2 23' 6.4
17 Eki 2026 KS Cracovia – Legia Warszawa 1–1 – –
11 Eki 2026 Legia Warszawa – Wisła Kraków 2–0 – –
12 Eyl 2026 Górnik Łęczna – Legia II Warszawa 4–1 90' 6.4
29 Ağu 2026 Kyoto Sanga FC – Avispa Fukuoka 2–1 90' 6.7
26 Ağu 2026 Kyoto Sanga FC – FC Maruyasu Okazaki 1–0 – –
22 Ağu 2026 Kyoto Sanga FC – Mito Hollyhock 1–3 90' 6.3
15 Ağu 2026 Kawasaki Frontale – Kyoto Sanga FC 2–2 90' 8.1
9 Ağu 2026 V-Varen Nagasaki – Kyoto Sanga FC 2–1 90' 6.5
6 May 2026 Avispa Fukuoka – Kyoto Sanga FC 6–5 67' 6.6
2 May 2026 Kyoto Sanga FC – Shimizu S-Pulse 1–2 25' 6.5
29 Nis 2026 Kyoto Sanga FC – Gamba Osaka 6–5 90' 7.3
18 Nis 2026 Cerezo Osaka – Kyoto Sanga FC 3–0 90' 5.9

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 4 kayıt
  1. Legia Yeni kulüp: Kyoto Sanga
    Kiralık dönüşü
  2. Kyoto Sanga Yeni kulüp: Legia
    Kiralık
  3. Bonservissiz
  4. Consadole U18 Yeni kulüp: Meiji University
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)23
Ortalama puan6,76
Son maç puanı6,730 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,76 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 6,4 6,4 6,7 6,3 8,1 6,5 6,6 6,5 7,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 J1 League Kyoto Sanga FC 13 (11) 1.036 0 0 6,77
2026 Betclic 2. Liga Legia II Warszawa 2 (2) 180 0 0 6,50
2026 Ekstraklasa Legia Warszawa 2 (0) 32 0 0 6,55

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

J1 League 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (123 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 31 Pas arası 17 Uzaklaştırma 30 Kazanılan hava topu 35 İkili mücadele başarısı 6 Pas isabeti 20 İlerletici top taşıma 80 Reyting 48

13 maç · 1.036 dk

Shinnosuke Fukuda: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,13
31
Pas arası / 90 dk 0,70
17
Uzaklaştırma / 90 dk 3,04
30
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,56
35
İkili mücadele başarısı %44,6
6
Pas isabeti %74,4
20
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,96
80
Reyting 6,77
48

Nasıl hesaplıyoruz?