OrcaScore
15

Defans

Senan Mullen

  • Bohemian FC
  • Ireland
  • 21 yaş
  • 192 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
27
1.948 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,05
Asist
1
Ortalama reyting
6,85
Yaş21
Doğum tarihi28 Şub 2005
Boy192 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri270 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1124 / 20
Dakika1.662
Reyting6,85
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)20 (7)
Pas · isabet854 · %79
Kilit pas14
Top kapma / Pas arası50 / 24
Kazanılan ikili mücadele123 / 212
Başarılı çalım10
Sarı kart / Kırmızı kart5 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,93 / 1,33
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top34
İsabetli orta9
Topla buluşma1.392
Top kaybı332
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu41
Kazanılan yer ikilisi82
Uzaklaştırma85
Top kazanma93
Maruz kaldığı faul23
Yaptığı faul27
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç8
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)35,12
En yüksek hız (km/sa)35,11
Maç / İlk 113 / 3
Dakika286
Reyting6,87
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet192 · %88
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele23 / 48
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta2
Kazanılan hava topu7
Uzaklaştırma6
Top kazanma37
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum38
Teknik45
Taktik46
Savunma60
Yaratıcılık41

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
30 Eki 2026 St. Patrick's Athletic – Bohemian FC 2–3 15' 6.6
23 Eki 2026 Bohemian FC – Shelbourne 0–1 17' 6.7
9 Eki 2026 Bohemian FC – Waterford FC 0–2 63' 6.4
2 Eki 2026 Dundalk FC – Bohemian FC 1–2 62' 6.5
18 Eyl 2026 Bohemian FC – Drogheda United 2–1 79' 6.3
11 Eyl 2026 Galway United – Bohemian FC 2–3 66' 5.6
5 Eyl 2026 St. Patrick's Athletic – Bohemian FC 8–9 120' 7.0
4 Eyl 2026 Shamrock Rovers – Bohemian FC – – –
28 Ağu 2026 Bohemian FC – Sligo Rovers 3–0 90' 7.6
21 Ağu 2026 Bohemian FC – Derry City 5–3 90' 6.9
16 Ağu 2026 Bohemian FC – Longford Town 4–0 90' 7.2
13 Ağu 2026 FC Midtjylland – Bohemian FC 3–2 58' 6.3
9 Ağu 2026 Waterford FC – Bohemian FC 3–1 45' 7.0
6 Ağu 2026 Bohemian FC – FC Midtjylland 0–2 72' 6.6
2 Ağu 2026 Bohemian FC – Galway United 1–1 – –

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 5 kayıt
  1. Bohemian FC Yeni kulüp: Torino
    Kiralık dönüşü
  2. Torino Yeni kulüp: Bohemian FC
    Kiralık
  3. Mantova Yeni kulüp: Torino
    Kiralık dönüşü
  4. Torino U20 Yeni kulüp: Mantova
    Kiralık
  5. Dundalk Yeni kulüp: Dundalk
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)30
Ortalama puan6,82
Son maç puanı6,630 Eki 2026
Kaçırılan maç5
5 6 7 8 9 6,82 Ara 2025 Haz 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,7 6,4 6,5 6,3 5,6 7,0 7,6 6,9 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Premier Division Bohemian FC 24 (20) 1.662 0 1 6,85
2026 FAI Cup Bohemian FC 3 (3) 286 0 0 6,87

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Premier Division 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (34 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 81 Pas arası 28 Uzaklaştırma 25 Kazanılan hava topu 7 İkili mücadele başarısı 5 Pas isabeti 93 İlerletici top taşıma 96 Reyting 10

5 maç · 387 dk

Senan Mullen: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,56
81
Pas arası / 90 dk 0,93
28
Uzaklaştırma / 90 dk 3,72
25
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,40
7
İkili mücadele başarısı %44,9
5
Pas isabeti %84,5
93
İlerletici top taşıma / 90 dk 2,79
96
Reyting 6,58
10

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?